logo
Kampania born2be - Nowosciprpoduktowe.pl

AHOY CAPTAIN! Najnowsza kampania Born2be


25-06-2021| 02:10| Źródło: Born2be| Fot: Born2be

Najnowsza kampania Born2be AHOY CAPTAIN! przenosi nas do Elbląga – miasta słynącego z długiej i bogatej historii. Marka zaprasza w rejs po kultowym Kanale Elbląskim, pokazując, że wymarzone wakacje wcale nie muszą być daleko.


Oderwanie się od przytłaczającej rzeczywistości, by choć na chwilę stanąć w obliczu nowych wrażeń na pewno się opłaci! W otoczeniu natury, która idealnie koresponduje z koncepcją kampanii, definicja wolności nabiera jeszcze większego znaczenia. Zwiewne tkaniny oraz kolorystyka nawiązująca do trendu marynistycznego, przełamana soczystym i intensywnym pomarańczem współgrają z miejscem, które kusi ucieczką od codzienności. Taka jest właśnie kampania kampania Born2be.

Kolekcja uwodzi świeżością i delikatnością! Nadmorski klimat łączy się z proponowanym przez markę-stylem marynarskim w wersji retro. W kolekcji damskiej nie brak luźnych sukienek, lejących koszul, a także plecionych klapek i sandałów wiązanych wokół kostki. Panowie mogą liczyć na casualowe stylizacje uzupełnione o zawsze modne tenisówki oraz trampki.

Na uwagę zasługują również gustowne akcesoria w postaci okularów i torebek, które dodadzą niepowtarzalnego charakteru letnim stylizacjom. Zaproponowane przez markę rozwiązania będą idealne dla miłośników lekkiej i uniwersalnej garderoby.