logo
BE-KIND - nowe batony z pełnym ziarnem - Nowosciproduktowe.pl

BE-KIND – nowe batony z pełnym ziarnem!


26-07-2021| 11:30| Źródło: Mars Wrigley| Fot: Mars Wrigley

Jak w prosty i smaczny sposób wzbogacić codzienną dietę o pełnoziarniste produkty? Nowe batony BE-KIND zawierają min. 51% pełnego zboża, a w zależności od wariantu także miód i owoce. Wybierając nowość od Mars Wrigley, oprócz słodkiej chwili przyjemności, dostarczysz sobie cennego błonnika, którego często brakuje w diecie Polaków.


W odpowiednio zbilansowanej diecie produkty zbożowe powinny stanowić znaczącą część posiłków i warto je jeść nawet kilka razy dziennie. Ważne, by wybierać te, które powstały z pełnego ziarna, czyli zawierają okrywę nasienną. Dzięki temu zachowują cenne składniki, w tym witaminy, składniki mineralne i błonnik. Nowe batony z pełnym ziarnem BE-KIND dostarczają organizmowi cennych składników odżywczych. Wyniki badań pokazują, że większość z nas nie spożywa jednak codziennie wystarczającej ilości błonnika, pochodzącego z produktów pełnoziarnistych .

Mars Wrigley, odpowiadając na potrzeby konsumentów i działając zgodnie z hasłem marki BE-KIND „Bądź dobry dla siebie, abyś mógł być dobry dla innych”, wprowadził do oferty trzy nowe warianty batonów pełnoziarnistych – z owsem i maliną, owsem i miodem oraz owsem i bananem. Każdy z nich zawiera pięć pełnych ziaren: owsa, prosa, gryki, amarantusa i komosy ryżowej, które razem stanowią min. 51% składu. Produkty nie zawierają sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Mając ochotę na słodką przekąskę, sięgaj po taką która, zawiera pełne ziarno. Wypróbuj trzy nowe smaki od BE-KIND i sprawdź, który smakuje Ci najbardziej!