logo
Bespoke French Door podczas CES 2022 - Samsung rozszerza ofertę urządzeń

Bespoke French Door podczas CES 2022 – Samsung rozszerza ofertę urządzeń


14-01-2022| 09:00| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Na targach CES 2022 firma Samsung prezentuje swoją pierwszą lodówkę Bespoke French Door, za sprawą której oferta Bespoke obejmie niemal wszystkie główne typy lodówek sprzedawane w Stanach Zjednoczonych.


Lodówka Bespoke French Door będzie dostępna w wersji 3- i 4-drzwiowej, a także Family Hub™, stanowiąc rozszerzenie oferty Bespoke Samsung. Podczas CES 2022 firma zaprezentowała ponadto pełen zestaw sprzętów AGD Bespoke, w tym nowe urządzenia takie jak bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bespoke Jet™ oraz pralkę i suszarkę Bespoke, wprowadzając urządzenia tej rodziny także do innych części domu.

Nowa linia zapewnia wszystko, co w Samsung najlepsze, łącząc personalizowany design z wyjątkowymi technologiami, by inspirować do życia na zupełnie nowy sposób. Traktując lodówkę Bespoke jako centralny punkt pomieszczenia, za sprawą urządzeń kuchennych obejmujących zmywarki, płyty grzewcze oraz montowane ponad nimi kuchenki mikrofalowe w bieli, granacie i zieleni użytkownicy będą mogli dostosować wystrój tak, by odpowiadał ich niepowtarzalnemu stylowi.

– Koncepcja Bespoke nie została opracowana wyłącznie z myślą o kuchni. Wierzymy, że użytkownicy powinni mieć swobodę personalizacji całego domu tak, by każde jego pomieszczenie zaspokajało ich potrzeby – mówi Kanghyup Lee, Executive Vice President and Head of Sales and Marketing of the Digital Appliances Business w Samsung Electronics. – Rozszerzenie oferty pozwala im tworzyć przestrzeń życiową, która doskonale oddaje ich gust i estetyczne preferencje przy wykorzystaniu niezwykłych innowacji i technologii Samsung.

Dzięki nowemu sprzętowi Samsung, oferowanemu w różnych rozmiarach, konfiguracjach i kolorach, możliwość personalizacji Bespoke i elegancki, płaski front urządzenia są dziś dostępne w najbardziej preferowanym przez amerykańskich użytkowników typie lodówki.

Dołączając do rodziny lodówek Bespoke, obejmującej 4-drzwiową Bespoke Flex™, 2-drzwiową Bespoke z dolnym zamrażalnikiem oraz 1-drzwiową Bespoke Flex Column, najnowsza wersja sprawia, że każda rodzina znajdzie odpowiadającą jej potrzebom lodówkę. Modele Bespoke French Door zarówno o pełnej głębokości, jak i dostosowane do kuchennego blatu będą dostępne w wersji 3- i 4-drzwiowej, jak również w formie udoskonalonej na rok 2022 Family Hub™.

Wybór aż 12 kolorów i 2 wykończeń – szkła i stali – sprawia, że Bespoke French Door oferuje tysiące estetycznych kombinacji. Dostępne w przypadku szkła nowe kolory to biały, szary, różowy, Charcoal, Morning Blue, Clementine i Sunrise Yellow, zaś w przypadku stali – Tuscan, Matte Black, Navy, Emerald Green oraz Stainless Steel, czyli stal nierdzewna.

By rodziny mogły efektywniej przechowywać pożywienie, lodówka Bespoke French Door oferuje najnowsze innowacje firmy Samsung w zakresie wykorzystania przestrzeni i chłodzenia. Rozwiązania Beverage Center™ i Dual Auto Ice Maker zapewniają użytkownikom szybki dostęp do zimnych napoi, zaś FlexZone™ gwarantuje utrzymanie produktów w optymalnej temperaturze, by jak najdłużej zachowały świeżość.

Szeroki zakres inteligentnych funkcji sprawia, że Family Hub™ wzbogaca kuchnię o rozrywkę, a także pomaga rodzinom usprawnić organizację i łączność. W 2022 r. Family Hub™ będzie ponadto obsługiwać Samsung TV Plus, oferując bezpłatne treści telewizyjne i płynną, nieprzerwaną prezentację dzięki współpracy z urządzeniami Samsung Smart i Galaxy.

Co więcej, w wybranych regionach Family Hub™ na rok 2022 będzie obsługiwać Alexę, umożliwiając użytkownikom dostęp do różnych usług Amazon, w tym Amazon Music i inteligentnej opcji zamawiania filtra wody za pośrednictwem lodówki. Udoskonalono również funkcję View Inside, która dzięki wewnętrznej technologii kamer wykorzystuje informacje umieszczone na etykietach produktów, pozwalając użytkownikom przeglądać zawartość lodówki i decydować o wykorzystaniu pożywienia na podstawie jego daty ważności i nie tylko.