logo
Blender Bosch MUM Serie 2 - Nowosciproduktowe.pl

MUM Serie 2 w każdym wzbudzi pasję do gotowania


15-06-2021| 11:30| Źródło: Bosch| Fot: Bosch

Mała kuchnia, duże wymagania. Gotowanie i pieczenie w małej kuchni może być trudne, podobnie jak skomplikowane przepisy mogą wydawać się przytłaczające. MUM Serie 2 sprawi, że ograniczona przestrzeń lub brak umiejętności nie będą przeszkodą.


Marka Bosch wprowadza nowego kuchennego pomocnika, który spełnia potrzeby małych przestrzeni i ambitnych kucharzy. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że Bosch MUM Serie 2 pasuje do każdej kuchni i można łatwo go schować, gdy nie jest używany. Jego rozmiar nie wpływa na jego funkcjonalność: dzięki mocnemu silnikowi, szerokiej gamie akcesoriów i unikalnej technologii mieszania, MUM 2 może z łatwością nadążyć za swoim dobrze znanym rodzeństwem – MUM 5 oraz OptiMUM.

Blender Bosch MUM Serie 2

W MUM Serie 2 zastosowano technologię mieszania planetarnego MUM 3D: unikalna technologia szybko miesza składniki i doskonale je łączy. Żadne ciasto nie przyklei się do krawędzi misy o pojemności 3,8 litra – więc początkujący szefowie kuchni mogą z większą pewnością podchodzić do nawet najbardziej wymagających przepisów na ciasto, wiedząc, że Bosch MUM Serie 2 ma wszystko pod kontrolą. Zestaw mieszadeł z końcówką do ubijania, końcówką do mieszania i hakiem do zagniatania ciasta, zwiększa różnorodność wypieków, które można stworzyć. Ale zabawa na tym się nie kończy,ponieważ wraz z nabywaniem umiejętności, użytkownik może rozbudować robota o kolejne akcesoria. Maszynka do mielenia mięsa, przystawki do domowych lodów i makaronów, wyciskarka do cytrusów, czy blender kielichowy sprawiają, że gotowanie domowych potraw staje się łatwą i przyjemną czynnością. Jednocześnie pomaga zaoszczędzić czas, który można spędzić z rodziną i przyjaciółmi. A propos gości: chociaż urządzenie jest na tyle małe, że można schować je w szafce kuchennej,z pewnością nie ma potrzeby go ukrywać. Profesjonalny i elegancki wygląd jest dostępny w kilku stylowych zestawieniach kolorystycznych do wyboru.