logo
Burger Drwala znowu w McDonald’s

Burger Drwala znowu w McDonald’s


25-11-2021| 08:00| Źródło: McDonald’s| Fot: McDonald’s

To o niego goście wypytują przez cały rok – od dziś Burger Drwala jest dostępny we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce. O rozpoczęciu najpyszniejszego sezonu w roku, przypomina film promocyjny z udziałem miłośników kultowego już burgera. Z każdym kolejnym kęsem przenoszą się do spektakularnej, lodowej scenerii, by wspólnie odkryć dziecięcą radość z zimy!


Soczysta wołowina, rozpływający się w ustach kotlet serowy, chrupiący bekon… Lepsza strona zimy właśnie się zaczęła! Od dziś goście wszystkich restauracji McDonald’s w Polsce mogą zamówić wyczekiwanego burgera. Z długiego urlopu Burger Drwala wraca w tym roku aż w 5 odsłonach: klasycznej, podwójnej, na ostro, z kurczakiem i z żurawiną. Ofertę uzupełniają smakowite zakręcone frytki z sosem śmietanowym, których po prostu trzeba spróbować!

Burger Drwala dla wielu oznacza wejście w nowy, magiczny sezon, dlatego McDonald’s postanowił zaskoczyć, a tym samym docenić największych fanów kultowej propozycji. Wybrani miłośnicy Burgera Drwala, którzy w ostatnim czasie wypytywali o niego w mediach społecznościowych, zostali zaproszeni na jego przedpremierę do jednej z restauracji McDonald’s w Toruniu, by wspólnie świętować lepszą stronę zimy. Dodatkowo, stali się głównymi bohaterami najnowszego spotu reklamowego, promującego lepszą stronę zimy, który został zrealizowany w niezwykłej, lodowej scenerii rodem z bajki.