logo
Buty do tenisa ziemnego Asics - Nowosciproduktowe.pl

Buty do tenisa ziemnego w nowej kolekcji. Novak Djoković inspiruje ASICS


25-06-2021| 09:46| Źródło: Asics| Fot: Asics

Najlepsza rakieta świata, Novak Djoković sygnuje swoim nazwiskiem najnowsze buty do tenisa ziemnego. Modele marki ASICS, które będą dostępne na rynku od 1 lipca, pasują zarówno do każdego poziomu umiejętności, jak i stylu gry.


Buty do tenisa ziemnego ASICS NOVAK PACK to wiodące modele, w których na kortach można zobaczyć zarówno niedawnego zwycięzcę French Open, jak i najlepszą polską tenisistkę, Igę Świątek.

COURT FF NOVAK jest przeznaczony dla zawodników grających zdecydowanie bliżej siatki, zapewniając równowagę, elastyczność i stabilność. GEL-RESOLUTION 8 to z kolei propozycja dla tych, którzy preferują grę z głębi kortu, a SOLUTION SPEED FF2 jest lekkim i dynamicznym butem typu „all-court”.

Inspirację dla identyfikacji wizualnej stanowiła flaga Serbii, ojczyzny Djokovicia. Na języku modelu COURT FF NOVAK znalazł się napis „Inspired Together”, który odzwierciedla osobiste przekonanie światowej jedynki, że sport ma siłę jednoczenia oraz inspirowania ludzi na całym świecie.

Buty do tenisa ziemnego w najnowszej kolekcji łączą w sobie zaawansowaną technologię i unikalny design. ASICS zawsze bierze pod uwagę moje sugestie, natomiast tym razem od samego początku byłem zaangażowany w proces projektowania. Wspólnie jeszcze wyżej podnosimy poziom gry w tenisa – powiedział Novak Djoković. Kolekcja uwzględniająca łącznie sześć modeli będzie dostępna od 1 lipca.