logo
Candy Fresco – lodówka dostosowana do twoich potrzeb

Candy Fresco – lodówka dostosowana do twoich potrzeb


19-06-2023| 12:00| Źródło: Candy| Fot: Candy

Produkty marki Candy uznawane są za najlepsze w swojej klasie. Tak też jest w przypadku lodówki Candy Fresco CBT5518EW. Regulacja temperatury, system Total No Frost Circle+, elastyczny układ półek i balkoników, sterowanie zdalne ułatwią przechowywanie żywności i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Prawidłowe rozmieszczenie żywności w lodówce ma duże znaczenie dla zachowania jej właściwości odżywczych. Na najwyższej półce powinny znajdować się produkty o dłuższych terminach trwałości, środkowe powierzchnie to idealne miejsce na nabiał, natomiast dolna przestrzeń to najzimniejsze miejsce w chłodziarce i należy umieszczać na nich mięso, ryby oraz pokrojone owoce i warzywa. W nowej chłodziarko-zamrażarce Candy Fresco możesz dostosować wnętrze urządzenia do swoich potrzeb właśnie po to, by zapewnić maksymalną funkcjonalność oraz zachować jak najdłużej wartości odżywcze produktów. Pięć półek w chłodziarce, w tym specjalna do przechowywania szklanych butelek, zapewni nie tylko porządek, ale również pomóc w odpowiednim umieszczeniu produktów w urządzeniu, tak, by zachowały świeżość na dłużej. Wysokość półek jest elastyczna, a ich układ można zmieniać na wiele sposobów, by zawsze optymalnie zarządzać zgromadzoną żywnością. System modułowy pozwala na konfigurację wnętrza lodówki, dopasowując ją do codziennych potrzeb użytkownika na 100 różnych kombinacji układu półek i balkoników. Co więcej, producent daje możliwość zainstalowania drzwi z dowolnej strony, zapewniając najlepsze wkomponowanie urządzenia w domową przestrzeń. W chłodziarko-zamrażarce Candy oprócz półek i balkoników znajduje się również specjalna komora przeznaczona do przechowywania owoców i warzyw, tak by zagwarantować najbardziej optymalne warunki dla świeżych produktów. Z kolei w zamrażarce do dyspozycji są 3 szuflady, które pozwolą znacznie lepiej uporządkować przechowywaną żywność.

W trosce o bezpieczeństwo przechowywanych produktów producent zastosował technologię Total No Frost Circle+ gwarantując stałą i jednorodną temperaturę oraz wilgotność na każdej półce lodówki. Dzięki temu żywność na dłużej pozostaje świeża i pełna wartości odżywczych. O to, by zabezpieczyć rozprzestrzenianie się pleśni i bakterii we wnętrzu urządzenia, zadba higieniczna uszczelka oraz specjalna powłoka na drzwiach chłodziarki i zamrażarki. Technologia Total No Frost zapobiegnie tworzeniu się szronu i lodu w szufladach zamrażarki na jej ścianach oraz ochroni lodówkę przed zarazkami. By nie dopuścić do wahania się temperatur we wnętrzu urządzenia i zapewnić najlepsze warunki przechowywania producent zastosował inteligentne czujniki chłodzenia. Wykrywają one automatycznie wszelkie zmiany spowodowane otwarciem drzwi lub umieszczeniem ciepłego jedzenia w chłodziarce lub zamrażarce. Po aktywacji czujników lodówka przywraca odpowiednią temperaturę dbając o konserwację żywności. Urządzeniem można w łatwy sposób sterować dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania oraz podłączeniu do sieci wi-fi i aplikacji hOn. Dzięki temu można sprawdzać zapasy żywności i napojów, tworzyć wirtualną listę zakupów, mieć pełną kontrolę nad datami ważności, zmieniać temperaturę i tryby pracy lodówki oraz stale monitorować jej stan techniczny.