logo
Chłodziarka do wina Candy, nowosciproduktowe.pl

Chłodziarka do wina Candy CWC 154 EEL/N – ciesz się smakiem schłodzonego wina


20-08-2021| 10:30| Źródło: Candy| Fot: Candy

Wino to subtelny i dość wymagający trunek. Jego smak zależy nie tyko od szczepu czy regionu jego pochodzenia. Ważne są także takie parametry jak odpowiednia temperatura, wilgotność powietrza, zaciemnienie i kontakt z korkiem. Jeżeli nie mamy zatem własnej piwniczki zapewniającej naszym trunkom optymalnych warunków przechowywania i dojrzewania, warto pomyśleć o chłodziarce do wina. Świetnym wyborem jest inteligentna i stylowa chłodziarka do wina Candy CWC 154 EEL/N, która pomieści aż 41 butelek wina, a do tego może być sterowana zdalnie.


Marka Candy, znana z włoskiego stylu i designu, dba o każdy szczegół konstrukcji i technologii swoich urządzeń, a proponowana chłodziarka do wina Candy CWC 154 EEL/N, idealnie dopasuje się do stylu kuchni, salonu lub biura. Jej eleganckie, podwójne szklane drzwiczki pozwalają nam łatwo sprawdzić zawartość winiarki, chroniąc jednocześnie wino przed szkodliwym działaniem promieni UV. Optymalną widoczność zapewnia zamontowane wewnątrz oświetlenie LED, dzięki czemu możemy zidentyfikować potrzebną nam butelkę bez konieczności otwierania drzwi i niepotrzebnego podnoszenia temperatury.

Chłodziarka do wina posiada wygodne, wysuwane półki. Są one wykonane z elastycznego, ekologicznego bambusa, który pozwala na przechowywanie butelek o dowolnym kształcie i rozmiarze, niwelując wszelkie wibracje. Są także łatwe w czyszczeniu i dodają winiarce unikalnego stylu. Ich konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo wyjmowanym butelkom.

Optymalne warunki przechowywania

Wina, aby dłużej zachowały swój nieskazitelny smak i zapach, muszą być przechowywane w odpowiedniej temperaturze i wilgotności powietrza. Wina czerwone, ze względu na ich bogaty smak i aromat najlepiej przechowywać w temperaturze 16-18°C. Z kolei wina białe należy przechowywać w nieco niższej temperaturze – 8-12°C. W zależności od zawartości chłodziarki wystarczy ustawić na panelu sterowania właściwą dla niej temperaturę, a elektroniczny termostat zadba o utrzymanie optymalnych warunków przechowywania, niezależnie od warunków zewnętrznych.

Dodatkowo, zastosowany w winiarce filtr węglowy wyeliminuje wszelkie zapachy z wnętrza chłodziarki, gwarantując świeżość, nieskazitelny smak i zapach przechowywanym napojom. Warto też wspomnieć, że butelki w chłodziarce Candy są przechowywane w pozycji poziomej, co podnosi walory smakowe wina. Takie ułożenie butelek sprawia, że ich korki zawsze są wilgotne, co zapobiega ich wyschnięciu i przedostaniu się do środka powietrza.