logo
Vileda, nowosciproduktowe.pl

Chroń dłonie podczas zmywania – rękawice Vileda Extra Sensation


10-12-2021| 08:00| Źródło: Vileda| Fot: Vileda

Czyste naczynia to jedno, ale jak chronić dłonie i paznokcie podczas zmywania? Tradycyjne zmywanie ręczne wysusza i podrażnia skórę rąk, jednak możesz temu zapobiec.


Najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli podczas zmywania zastosujesz rękawice Extra Sensation od Viledy, które optymalnie chronią dłonie i jednocześnie zapewniają wyczucie trzymanego przedmiotu. Rękawice Vileda Extra Sensation są wykonane z delikatnego, ale trwałego lateksu, dzięki któremu nie musisz obawiać się o nieprzyjemne, szorstkie dłonie zaraz po umyciu naczyń. Rękawice są praktyczne w użytkowaniu – łatwo się je nakłada i zdejmuje, a dodatkowo nie pozostawiają przykrego „gumowego” zapachu. Dostępne w trzech rozmiarach: S, M i L.

Cena ok. 6,95 zł

Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.