logo
odkurzacz pionowy Hoover H-Free 500 HF522NPW 011 - Nowosciproduktowe.pl-1

Odkurzacz pionowy Hoover – czym może Cię zaskoczyć?


02-08-2021| 11:30| Źródło: Hoover| Fot: Hoover

Najbardziej popularnymi odkurzaczami są wciąż tradycyjne odkurzacze workowe. Jednak coraz częściej, kupując nowy sprzęt, rozważamy wybór odkurzacza pionowego, który jest znacznie bardziej komfortowy w użytkowaniu. Przykładem może być odkurzacz pionowy Hoover H-Free 500 HF522NPW 011, który jest bezprzewodowy, lekki, poręczny i bardzo zwrotny. Co więcej odkurzacz po złożeniu ma tylko 69 cm wysokości, a zatem łatwo go przechować w szafie lub innym schowku.


H-FREE 500 to odkurzacz pionowy stworzony do pracy w każdych warunkach. Zakurzone podłogi i dywany, sierść zwierząt na sofach, rozsypane okruszki na stole, kurz pod sufitem, czy zakurzona tapicerka samochodowa? Dla odkurzaczy Hoover to nie problem. Zostały one zaprojektowane tak, aby w łatwy sposób zadbać o czystość wszystkich powierzchni w domu. Znajdujący się w zestawie szeroki wybór akcesoriów ułatwi i przyspieszy czyszczenie różnych powierzchni i dotarcie do wszelkich zakamarków. Pomoże nawet w uprzątnięciu naszego samochodu. A umieszczona na szczotce lampa LED oświetli ciemne przestrzenie pod łóżkiem lub sofą.

Niewielka waga odkurzacza Hoover H-Free 500 – zaledwie 2,2 kg – przekłada się na wysoki komfort jego obsługi. Tak lekkim odkurzaczem znacznie łatwiej jest manewrować i docierać do trudno dostępnych miejsc. Sprzyja temu także obrotowy korpus odkurzacza, który z powodzeniem wyczyści przestrzeń w narożnikach lub pod meblami. Odkurzacz jest także bardzo wygodny w przechowywaniu – po złożeniu jego wysokość to zaledwie 69 cm, co pozwala na wygodne przechowywanie, na przykład w szafce kuchennej, pod zlewem lub w innym schowku. Docenią to z pewnością właściciele niewielkich mieszkań, gdzie przestrzeń jest na wagę złota.

Bezprzewodowy odkurzacz Hoover H-FREE 500 jest niezwykle wydajny i świetnie radzi sobie zarówno z powierzchniami twardymi (podłogi drewniane, kamienne, panele czy płytki), jak i z dywanami. Dba o to bezszczotkowy kompaktowy silnik H-Lab, który zapewnia stałą moc i bardzo dużą siłę ssania. Ważnym atutem odkurzacza jest pełna wolność od okablowania. Użytkownik nie musi się już martwić o bliski dostęp do gniazdka elektrycznego. Co więcej, przewód elektryczny nie plącze się nam między nogami, co znacząco zwiększa komfort odkurzania.

Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego to jedna z kluczowych cech, na które zwracają uwagę osoby posiadające mieszkania lub domy o większej powierzchni. Odkurzacz Hoover wyposażony jest w baterię litowo-jonową, dzięki której czas pracy na jednym ładowaniu wynosi do 40 minut, co z pewnością wystarczy na sprzątnięcie większości domów. Zamontowany na obudowie baterii wyświetlacz pozwala na stałe monitorowanie poziomu jej naładowania. A po zakończonym odkurzaniu możemy podłączyć odkurzacz bezpośrednio do prądu lub wyjąć baterię i naładować ją w dowolnym miejscu, jak telefon. Sprzątanie auta, ze względu na ograniczoną możliwość manewrowania w jego wnętrzu, jest często kłopotliwe. Bezprzewodowy odkurzacz H-Free 500 można w łatwy sposób zmienić w mniejsze, ręczne urządzenie, które z powodzeniem pomoże kierowcom w utrzymaniu czystości w samochodach. Dzięki niewielkim rozmiarom i kompaktowej budowie, bez trudu dotrzemy w nawet najbardziej niedostępne miejsca, pozostawiając samochód czysty i pozbawiony śladów kurzu.

Kolejnym atutem odkurzacza Hoover H-Free 500 jest pojemny zbiornik na nieczystości. Ogranicza to nasz kontakt z kurzem i alergenami. Nie sposób nie docenić też możliwości “zaparkowania” urządzenia w pozycji pionowej. Jeśli nagle musimy na przykład odebrać telefon, wystarczy postawić go w dowolnym miejscu, bez obawy o to, że się przewróci. Odkurzacz H-FREE 500 wyposażony jest także w łączność wi-fi, dzięki której mamy dostęp do dodatkowych funkcji w dedykowanej aplikacji Hoover Wizard. Możemy w niej sprawdzić poziom naładowania baterii oraz uzyskać informacje na temat czyszczenia filtra czy konserwacji pojemnika na kurz. Jedną z przydatnych funkcji jest także „Kontrola rodzicielska”, która uniemożliwia dzieciom przypadkową aktywację odkurzacza. A dla pilnujących swojej wagi dostępny jest kalkulator spalonych podczas odkurzania kalorii.

Odkurzacz pionowy Hoover H-Free 500 HF522NPW 011 dostępny jest w cenie 749 zł.