logo
Starbucks

Daj się zaskoczyć w Starbucks!


13-01-2023| 12:00| Źródło: Starbucks| Fot: Starbucks

Początek nowego roku w Starbucks to nie tylko nowe smaki w zimowej ofercie, ale także miłe zaskoczenie dla wszystkich Gości kawiarni w całej Polsce. Od teraz dowolną, ulubioną kawę przygotowaną na bazie napoju roślinnego zamówisz bez dodatkowej opłaty! Wypróbuj sezonowe mocno orzechowe napoje – Honey Hazelnut Oat Latte lub Caramelised Macadamia Oat Latte i wejdź w 2023 rok ze smakiem!


Sojowy, migdałowy, kokosowy czy owsiany – niezależnie od tego, który napój roślinny wybierzesz, kawa przygotowana na jego bazie będzie w tej samej cenie. Starbucks wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Gości i rezygnuje z dodatkowej opłaty za alternatywy dla mleka krowiego. Od 3 stycznia możesz wybrać odpowiedni dla siebie napój roślinny i cieszyć się smakiem ulubionej latte czy cappuccino bez dopłaty.

Coraz więcej osób przestawia się na produkty bezmleczne, a zadowolenie każdego naszego Gościa jest dla nas najważniejsze. Dlatego od 3 stycznia oferujemy wszystkie alternatywy dla mleka krowiego bez dodatkowych opłat. Chcemy, by każdy znalazł w Starbucks to, co lubi – mówi Paula Chudzińska, brand manager marki Starbucks w Polsce.

Jeden z roślinnych wariantów, a dokładniej owsiany, jest bohaterem dwóch pysznych napojów dostępnych od stycznia w Starbucks. Po raz pierwszy w Polsce Goście kawiarni będą mogli skosztować Honey Hazelnut Oat Latte. To przepyszny napój łączący w sobie smak delikatnego miodu i prażonych orzechów laskowych. Powstaje na bazie Starbucks Signature Espresso® Roast o mocno orzechowym aromacie oraz napoju owsianego, a całość zwieńczona jest miodowąposypką.

Drugą nowością w tegorocznej ofercie jest Caramelised Macadamia Oat Latte, w której królują subtelne nuty karmelizowanych orzechów makadamia. Podobnie jak Honey Hazelnut Oat Latte powstaje na bazie espresso z dodatkiem napoju owsianego. To nie koniec zimowych nowości! Z okazji walentynek w ofercie Starbucks pojawi się wyjątkowa gorąca czekolada – więcej szczegółów w lutym. Trzy sezonowe propozycje, cztery napoje roślinne do wyboru bez dodatkowej opłaty.