logo

Dalmierz laserowy Canon z wbudowaną kamerą


18-06-2024| 08:00| Źródło: Canon| Fot: Canon

Wraz z końcem chłodów zapaleni golfiści szykują się do oddania pierwszego uderzenia na swoim ulubionym polu. Tymczasem firma Canon zapowiada model PowerShot GOLF – poręczny, zaawansowany dalmierz laserowy z funkcją kamery, stworzony właśnie z myślą o golfistach – zarówno profesjonalistach, jak i amatorach pragnących poprawiać swoje wyniki.


Dalmierz laserowy Canon stanowi debiut marki w świecie akcesoriów golfowych. Kombinacja zaawansowanych możliwości pomiaru odległości z technologią utrwalania obrazu oferuje maksimum korzyści. Kieszonkowych rozmiarów PowerShot GOLF zapewnia golfistom szybkie i dokładane odczyty odległości, pozwalając im jednocześnie na dokumentowanie rozgrywki dzięki prostej w użyciu kamerze.

PowerShot GOLF oferuje dokładne odczyty odległości w krótkim czasie. Laser o wysokiej precyzji i funkcja pin-lock pozwalają zmierzyć odległość do najbliższego obiektu, gdy w polu widzenia wykryte zostaną też inne obiekty. Dzięki krystalicznie czystej, jasnej optyce o 6-krotnym powiększeniu optycznym i możliwości dodatkowego powiększenia cyfrowego golfista jest w stanie dostrzec znacznie więcej szczegółów pola. W ten sposób może zwiększać swoje szanse na poprawę handicapu zarówno na znanych, jak i nieznanych obiektach. Korzystając z 12-krotnego powiększenia cyfrowego gracze mogą bliżej przyjrzeć się flagom, greenom, bunkrom i innym przeszkodom. Daje im to szeroki ogląd pola, co z kolei pomaga w lepszym doborze strategii i kija golfowego.

PowerShot GOLF jest lekki i kompaktowy. Zmieści się w każdej kieszeni, więc łatwo przenosi się go między kolejnymi uderzeniami – z miejsca na miejsce, nie martwiąc się o wygodę. Co więcej, cechuje się klasą wodoodporności IPX4, dlatego korzystać z niego można także w deszczowe dni. Jako jeden z najlżejszych dalmierzy na rynku może towarzyszyć golfiście w każdej sytuacji. Posiada wbudowany akumulator o długim czasie pracy, który można wygodnie doładować przez gniazdo USB-C.

Dzięki precyzyjnym i wiarygodnym odczytom odległości PowerShot GOLF pozwala golfiście gruntownie poznać pole i optymalnie dobrać kij do każdego uderzenia. Odległość można również skorygować o nachylenie terenu, korzystając z opcjonalnej funkcji Slope Mode.