logo
Danie na ciepło od Lubelli

Danie na ciepło od Lubelli, czyli ciepły posiłek w ciągu dnia!


05-05-2022| 10:12| Źródło: Lubella| Fot: Lubella

Danie na ciepło od Lubelli to propozycja na ciepły i sycący posiłek w ciągu dnia. Połączenie makaronu, warzyw i sosu w jednym opakowaniu oraz łatwość w przygotowaniu to pewny sposób na szybki i udany obiad lub kolację, o czym marka przekonuje w kampanii.


Trudno wyobrazić sobie dzień bez zjedzenia jednego ciepłego posiłku – a jednak często zdarza się, że nie mamy czasu lub ochoty, by go przyrządzić. Wtedy rozwiązaniem jest Danie na ciepło od Lubelli. To produkt bazujący na najwyższej jakości makaronie Lubella, z dodatkiem warzyw i aromatycznego sosu, którego przygotowanie zajmie tylko kilka chwil. Wystarczy dodać gorącą wodę i gotować całość przez 10 minut. W ten sposób powstaje pyszny i ciepły posiłek.

W nowej kampanii Lubella przekonuje, że Danie na ciepło to pewna propozycja posiłku na różne okazje – obiad lub kolację, lunch w pracy czy wzmocnienie podczas nauki. Szeroki wybór smaków, jaki oferuje Lubella, sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. W spocie marka prezentuje dwa zupełnie nowe warianty: łazanki z kapustą i pieczarkami i wstążki z cukinią w sosie carbonara.

Lubella to znany i ceniony w Polsce producent wyrobów zbożowych. To niekwestionowany lider na rynku makaronów, wicelider na rynku płatków śniadaniowych i czołowy producent w kategorii mąk. Marka w swojej ofercie ma także paluszki oraz kasze. Lubella to produkty wysoko cenione zarówno przez handlowców, jak i konsumentów. Najlepsze ziarna, odpowiednia technika produkcji i połączenie tradycji z nowoczesnością – to siła Lubelli, dla której dbałość o najwyższą jakość i bezkonkurencyjny smak to niezmienne wartości już od 140 lat. Jako jedyny producent wyrobów zbożowych w Polsce, Lubella mieli zboże we własnym młynie. Produkty marki codziennie trafiają na stoły konsumentów w Polsce oraz za granicą, m.in.: na Litwie, Łotwie, Ukrainie, w Wielkiej Brytanii czy Irlandii.