logo
Domestos

Domestos wprowadza na rynek innowacyjną pianę do czyszczenia toalety


20-03-2024| 08:00| Źródło: Domestos| Fot: Domestos

Opakowanie nowego Domestos Power Foam zostało specjalnie zaprojektowane, by działać do góry nogami. Dzięki temu innowacyjna, aktywna formuła piany dociera do najtrudniej dostępnych miejsc, przywierając mocniej i dłużej do czyszczonej powierzchni. Pozwala to na wyeliminowanie aż 99,9% zarazków*. Produkt nie zawiera wybielacza i ma przyjemny zapach, który dostępny jest w trzech wariantach: Arctic Fresh, Citrus Blast i Floral Fresh.


Domestos Power Foam może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz toalety. Nadaje się również do innych powierzchni łazienkowych takich jak płytki, umywalki, krany, lustra, szafki i prysznice. Pozostawia je lśniące czystością, wolne od zarazków i bezpieczne w użyciu.

Domestos Power Foam

Innowacyjna formuła piany zapewnia niezrównaną moc czyszczenia w trudno dostępnych miejscach, przywierając mocniej i dłużej do powierzchni. Dzięki temu eliminuje aż 99,9% zarazków. To produkt, który działa do góry nogami. Dostępny jest w 3 przyjemnych wariantach zapachowych i nie zawiera wybielacza. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz toalety, a także na innych powierzchniach łazienkowych.
Sugerowana cena: 17,99

*Zabija bakterie oraz wirusy osłonkowe
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.