logo
Hoover

Elastyczne sprzątanie z nowym odkurzaczem Hoover


21-08-2023| 08:00| Źródło: Hoover| Fot: Hoover

Marka Hoover wypuściła na rynek nowy, elastyczny odkurzacz pionowy. Hoover H-FREE HF103X 011 zapewnia higieniczne i wygodne sprzątanie. Precyzyjnie dopasowane szczotki oczyszczą każdą powierzchnię, a zaginana rura FLEX pozwoli dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków, bez konieczności pochylania się. Jak jeszcze Hoover H-FREE HF103X 011 ułatwi sprzątanie?


Hoover H-FREE HF103X 011 wyposażony został w elastyczną rurę, szczotkę do mebli, szczelinówkę i wymienianą baterię. Wszystko po to, by zapewnić użytkownikowi precyzyjne odkurzanie. Dzięki elastycznej, zginanej rurze FLEX można szybko pozbyć się kurzu nawet z trudno dostępnych miejsc, takich jak zakamarki pod szafkami w łazience lub ciasne przestrzenie pod kanapą. Bez konieczności schylania się i nadwyrężania pleców. Długa rura, szczelinówka oraz niska waga pozwolą na wygodne sprzątanie wyżej położonych miejsc. Dzięki temu rozwiązaniu zasięg pracy urządzenia jest większy, a użytkownik może również bez problemu oczyścić sufit z pajęczyn. W zestawie znajduje się również uchwyt z wygodną i zintegrowaną szczotką do czyszczenia mebli, twardych powierzchni oraz kanap. W prosty sposób można ją rozłożyć, by zaoszczędzić czas i precyzyjnie odkurzyć kanapy i inne meble. Jeśli natomiast potrzebne jest wsparcie w odkurzeniu brudu osadzonego głęboko w dywanach z długim włosiem można uruchomić specjalny tryb wykorzystując maksymalną moc odkurzacza. Oświetlenie diodami LED pozwoli dostrzec przy sprzątaniu nawet najmniejszy okruszek, bez względu czy znajduje się pod łóżkiem, czy za szafą zapewniając efektywne odkurzanie dzięki doskonałej widoczności. W każdym momencie sprzątania można zrobić przerwę, i zaparkować urządzenie. Samodzielnie stojąca konstrukcja odkurzacza PARK & GO pozwala na postawienie go w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania specjalnego uchwytu w ścianie. Stabilizacja w pozycji pionowej pozwala na pełną swobodę działania, zapewniając najwyższą funkcjonalność i wygodę.

Hoover H-FREE HF103X 011 został zaprojektowany tak, aby ułatwić jego użytkowanie. Ergonomiczny uchwyt odkurzacza wyposażony jest w przycisk typu All In One, który pozwala szybko i wygodnie zmieniać ustawienia podczas pracy urządzenia. Za jego pomocą można aktywować lub wyłączać odkurzacz, zwiększać lub zmniejszać poziom mocy, zmieniać tryby pracy a także zwolnić blokadę rączki, by wysunąć z niej szczelinówkę. Wszystkie akcesoria są zawsze pod ręką dzięki możliwości przechowywania ich bezpośrednio w korpusie odkurzacza, oszczędzając miejsce i czas. Warto zwrócić również uwagę na ładowanie akumulatora. Dzięki wygodnemu rozwiązaniu możesz zaparkować odkurzacz w dowolnym miejscu, wyjąć baterię i po prostu wpiąć ją do ładowarki, wykorzystując najbliższe źródło prądu. Cały proces jest równie łatwy jak ładowanie telefonu. Po odkurzaniu, aby opróżnić pojemnik z kurzem wystarczy tylko jeden przycisk, by cała zawartość pojemnika wpadła prosto do kosza. Takie rozwiązanie to gwarancja higienicznego i komfortowego sprzątania, ponieważ nie naraża użytkownika na bezpośredni kontakt z pyłem i brudem.