logo
Zegarek EPOS - Nowosciproduktowe.pl

Epos by Izabela Łapińska


29-06-2021| 09:30| Źródło: EPOS| Fot: EPOS

Piękna i stylowa Agnieszka Grochowska promuje projekt szwajcarskiej marki zegarków Epos w kooperacji z polską projektantką Izabelą Łapińską.


Zaproszenie do zaprojektowania zegarka Epos potraktowałam jak wyjątkowo ekscytujące wyzwanie. Tu moda spotkała się z elegancją i niezwykłą szwajcarską precyzją wykonania – mówi projektantka Izabela Łapińska.

Zawsze podziwialiśmy prace i pomysły Izabeli. Wszystko co wychodzi spod jej ręki wykonane jest z niezwykłą pasją i elegancją. Klientki Izabeli to świadome, wyjątkowe kobiety, ceniące sobie jakość i finezję. Dlatego szwajcarska marka, która hołduje tradycji idealnie wpisuje się w projekt a także potrzeby i oczekiwania Klientek” – mówi Paweł Sobota, CEO dystrybucji marki Epos na Polskę.

Idea firmy EPOS skupia wokół siebie świetnych inżynierów, pionierów techniki oraz prawdziwych artystów w zegarmistrzowskim rzemiośle. Rodzinne tradycje firmy sięgają 1925 roku. Wtedy właśnie w Valle de Joux – legendarnej kolebce szwajcarskiego zegarmistrzostwa, James Aubert założył własne przedsiębiorstwo Fabrication de Mecanismes Chronographes. Już od samego początku działalności jego pracownia słynęła z doskonałej jakości mechanizmów dopracowanych w najdrobniejszym szczególe. Obecnie EPOS w czasach, w których nawet najbardziej prestiżowe marki tworzą swoje zegarki na taśmach produkcyjnych, jako jeden z niewielu producentów na rynku wciąż oferuje zegarki tworzone i ozdabiane ręcznie przez profesjonalnych, doskonale wykwalifikowanych zegarmistrzów. Od lat mottem firmy jest hasło „Artistry in watchmaking”.

Zegarek zaprojektowany przez Izabelę Łapińską, z jasną tarczą z masy perłowej ze zdobiącą ją czerwoną różą, wskazówka w kształcie liścia i skórzanym szafirowym paskiem dostępny będzie od 21.06.2021 w atelier Projektantki oraz oraz sklepach zegarkowych dystrybutora marki EPOS.