logo
Ewa Swoboda x NEONAIL

Ewa Swoboda ambasadorką NEONAIL


25-06-2024| 12:00| Źródło: NEONAIL| Fot: NEONAIL

Należy do czołówki polskich lekkoatletek. Ewa Swoboda – obecnie wicemistrzyni świata w biegu na dystansie 60 metrów i wicemistrzyni Europy na 100 m jest inspiracją dla milionów dziewczynek i kobiet. Współpraca z marką NEONAIL to nie tylko efekt zamiłowania do kolorowych paznokci – znaku firmowego Ewy Swobody. To również efekt podzielania tych samych wartości, jakimi jest konsekwencja w pozostawaniu sobą, pewność siebie i kobiecość oraz odwaga, aby komunikować to światu.


NEONAIL to marka będąca pierwszym wyborem wśród użytkowniczek lakierów hybrydowych w Polsce. Ale działania NEONAIL na rzecz wspierania wolności kobiet w kreowaniu ich własnego stylu bycia nie ograniczają się jedynie do oferowania wysokiej jakości produktów. Jako sponsor i partner plebiscytów, konferencji oraz inspirujących spotkań, NEONAIL promuje kobiety wyróżniające się odwagą, niezależnością i świadomością swoich wyborów. Bogata paleta asortymentu NEONAIL ma za zadanie dawać wszystkim kobietom możliwość wyrażania siebie na przekór stereotypom wieku czy też roli społecznej. Ewa Swoboda, konsekwentnie realizująca swoje marzenia i pasję, a jednocześnie pozostająca wierna sobie oraz własnemu stylowi, jest ucieleśnieniem wszystkich tych wartości, którym hołduje NEONAIL.

Jesteśmy bardzo dumni z tej współpracy. Doceniamy dokonania Ewy, jej pasję oraz fakt, że stanowi inspirację dla dziewcząt i kobiet w różnym wieku. Jest dla nich doskonałym przykładem dążenia do realizacji własnych marzeń, zawsze pozostając sobą. Niezmiennie podziwiamy jej pracowitość, upór i to, że nie zmienia się pod wpływem oceny innych.

– podkreśla Anna Uptas, dyrektorka marketingu firmy Cosmo Group, będącej właścicielem marki NEONAIL.

Sport, tatuaże oraz paznokcie

Jak podkreśla sama Ewa Swoboda: „Nie zawsze mam długie paznokcie chociaż przeważnie takie noszę. Dobrze zrobione, długie pazy wydłużają dłoń i są śliczną ozdobą”. Lekkoatletka nie ukrywa również, że wyrazisty manicure to nie jest wyłącznie kwestia estetycznych dłoni: „Współpraca z NEONAIL jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ nie zważam na stereotypy ani oceny innych, szczególnie jeśli chodzi o mój wygląd. Kolor to dla mnie naturalny środek wyrazu, dzięki niemu mogę pokazać mój styl i nastrój. Kolorowe paznokcie to jeden z moich znaków rozpoznawczych”.

Uwagę na międzynarodowej sportowej arenie Ewa zdobyła przede wszystkim swoimi spektakularnymi sukcesami. Obecnie jest jedną z najwybitniejszych polskich lekkoatletek. Urodzona w 1997 roku w Żorach, Ewa przez wiele lat reprezentowała klub UKS Czwórka Żory. Pierwszy sukces to czwarte miejsce na dystansie 100 metrów (11,61 sekundy) podczas Mistrzostw Świata do lat 18 w Doniecku. Kolejny sukces przyszedł już rok później – zwycięstwo na tym samym dystansie podczas kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich Młodzieży w Baku. W 2015 roku zdobyła złoty medal Mistrzostw Europy Juniorów na dystansie 100 metrów w szwedzkiej Eskilstunie z czasem 11,52 sekundy. Ostatni sukces to srebrny medal lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w biegu na 100 metrów zdobyty w czerwcu 2024 w Rzymie. 26-latka z Żor ma też w dorobku trzy medale halowych Mistrzostw Europy na dystansie 60 metrów. W tej konkurencji zdobyła również srebro tegorocznych Halowych Mistrzostw Świata.

Kolejne lata, za sprawą determinacji, konsekwencji oraz uporu, prowadziły Ewę po kolejne zwycięstwa, aby dziś uplasować ją w czołówce najbardziej obiecujących polskich lekkoatletek w biegach sprinterskich. Wielbicielka tatuaży oraz długich paznokci jest doskonałym przykładem, że można realizować swój scenariusz na życie i spełniać nawet najbardziej niecodzienne marzenia, jednocześnie nie tracąc na kobiecości i własnego stylu.

Kolorowy manicure jest formą ekspresji, sposobem na wyrażanie swojej osobowości, a Ewa lubi wykorzystywać możliwości, jakie są związane z bogatą paletą kolorystyczną NEONAIL. Lubi sięgać po różnorodne odcienie, bawić się ich łączeniem. Dlatego na https://www.neonail.pl/moj-wybor-ewa-swoboda/, znalazło się 15 wybranych, ulubionych kolorów lakierów hybrydowych polskiej sprinterki. Aby każda z kobiet miała możliwość zainspirowania się wyjątkowymi stylizacjami, którymi wyróżnia się Ewa Swoboda.

Zapraszamy do śledzenia relacji ze współpracy w mediach społecznościowych Ewy Swobody i marki NEONAIL.