logo
Hurtownia zabawek Trifox

Hurtownia zabawek Trifox


25-04-2024| 01:04| Źródło: Materiał sponsorowany

Firma Trifox z Bielska – Białej powstała na kanwie dwóch przedsiębiorstw, Irex oraz Pisarek, specjalizujących się w sprzedaży hurtowej zabawek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zawieraniu transakcji hurtownia wręcz intuicyjnie podchodzi do kompleksowej realizacji potrzeb klientów.

Hurtownia zabawek Trifox ma siedzibę w Bielsku – Białej, gdzie znajduje się także imponująca rozmiarami hala sprzedażowa (1800 m2) z pełną ekspozycją asortymentu. Oferta Trifox obejmuje grupy produktów adresowane do różnych kategorii wiekowych – zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Co istotne, produkty dystrybuowane przez Trifox można nabyć także w praktycznych kontenerach, co znacznie ułatwia uzupełnienie asortymentu sklepu. Z hurtownią współpracę mogą nawiązać zarówno mniejsze, jak i większe placówki handlowe, przy czym Trifox zawsze proponuje korzystne rozwiązania umożliwiające sklepom oferowanie towarów w korzystnych cenach. Pośrednio zyskują zatem także klienci detaliczni.

Asortyment pełen znanych marek

Transakcję z Trifox zawiera się w praktycznej, internetowej formie. Asortyment hurtowni jest dostępny na stronie internetowej, przy czym sklep podzielono na praktyczne kategorie i podkategorie. Zabawki i akcesoria posegregowane są m.in. wg rodzaju produktów, ale i ich docelowych adresatów. Trifox oferuje jedynie najlepszej jakości towary renomowanych marek, wśród których wymienić można m.in. Mattel, Hasbro, Hot Wheels, Clementoni, Trefl, Sun Day, Steffi, Ravensburger, Marioinex, Fisher Price.

Adresowane do różnych grup wiekowych

Zabawki i akcesoria dostępne na stronie hurtowni Trifox są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Wśród ponad 6000 wzorów znaleźć można: gry planszowe, układanki, zabawki muzyczne, klocki, modele samochodów (również zdalnie sterowane), lalki (oraz akcesoria do nich, domki etc.), pluszowe zwierzątka, także interaktywne. Sekcja dla najmłodszych obejmuje maty edukacyjne, grzechotki, zabawki sensoryczne, piłki, większe lalki czy bujaczki. W Trifox promowany jest rozwój przez zabawę, dlatego nie brakuje też zestawów do pobudzania kreatywności, np. z masą plastyczną.

W Trifox można zaopatrzyć sklep czy stoisko handlowe także w produkty sezonowe – np. do wykorzystania latem – dmuchane materace, baseny ogrodowe, piłki czy inne akcesoria do aktywności sportowej. Jednocześnie Trifox reaguje na aktualne trendy na rynku stale wzbogacając asortyment o kolejne produkty.

Preferencyjne warunki dla kontrahentów

Oferta Trifox adresowana jest do dużych i małych punktów handlowych, ale też do osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Konkurencyjne ceny, nastawienie na długofalową współpracę oraz stała komunikacja z kontrahentami to podstawowe zalety stojące za sukcesem Trifox. Warto skorzystać z oferty oraz szerzej zapoznać się z asortymentem w platformie https://trifox.pl/b2b/pl/


Tagi: