logo

Poznaj inteligentną pralkę Haier X11


20-06-2024| 08:00| Źródło: Haier| Fot: Haier

Firma Haier, która od 15 lat utrzymuje pozycję lidera na rynku AGD, wprowadza do swojej oferty nowy model pralki. Haier X11 HW100-BD14397 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na runku, o niezwykłej precyzji wykonania i najwyższej klasie energetycznej A.


Pralka Haier X11 HW100-BD14397 to prawdziwa królowa świeżości. Unikalna funkcja Ultra Fresh Air odpowiada za utrzymanie świeżości ubrań nawet przez 12 godzin po zakończeniu procesu prania. Wtłaczane do wnętrza pralki świeże powietrze swobodnie cyrkuluje wewnątrz bębna, co przekłada się na skuteczne usuwanie z niego wilgoci, zapobieganie powstawaniu pleśni oraz utrzymanie świeżego i przyjemnego zapachu ubrań na dłużej. Jednocześnie świeże powietrze wtłaczane do bębna uelastycznia i wygładza tkaniny.

O higienę naszego prania zadba system antybakteryjny ABT®, który zabezpiecza szufladę na detergenty i kołnierz bębna przed szkodliwymi drobnoustrojami usuwając do 99,9% zarazków. Co więcej, o czystość pralki zadba automatyczny system Smart Dual Spray, który odpowiada za usuwanie resztek detergentu i innych zanieczyszczeń z kołnierza i drzwiczek pralki. Daje to podwójną korzyść – pomaga utrzymać w czystości zarówno pralkę, jak i ubrania, na których nie pozostaną żadne ślady detergentu.

Pralkę Haier X11 wyposażono również w funkcję Refresh. Pozwala ona na szybkie i bezpieczne odświeżenie eleganckiej odzieży – garniturów, marynarek czy skórzanych kurtek. W zaledwie 20 minut, gorące powietrze i para wodna sprawią, że ubrania zostaną oczyszczone z alergenów, kurzu i nieprzyjemnych zapachów. A jeśli chcemy zredukować zagniecenia, warto włączyć funkcję Steam, która dodaje parę wodną do wybranych programów prania i wygładza nasze ubrania nawet o 80%. To pozwala oszczędzić czas, który zostałby przeznaczony na prasowanie.

Za bezpieczeństwo naszych ubrań odpowiada unikalny, autorski bęben Pillow Drum. Cechuje go specjalna struktura imitująca kształt maleńkich poduszek oraz łączenia wygładzone laserowo. To sprawia, że pranie swobodnie się po nim przesuwa, co ogranicza mechacenie i uszkodzenia delikatnych tkanin. Warto wspomnieć, że zastosowany w pralce Haier X11 bęben jest nieco większy, niż w przypadku innych tego typu urządzeń – ma 52,5 cm. Przekłada się to na zwiększoną efektywność prania i skuteczniejsze usuwanie wszelkich zabrudzeń.