logo
Kamis - TOP

Kamis rozszerza portfolio słodkich przypraw


12-12-2022| 09:40| Źródło: Kamis| Fot: Kamis

Tej jesieni na sklepowych półkach pojawiły się po raz pierwszy dodatki do wypieków i deserów marki Kamis. Firma poszerzyła swoją ofertę m.in. o naturalne aromaty oraz posypki bez oleju palmowego i w kolorach pochodzących z roślin.


Produkty z nowej oferty zostały zamknięte w innowacyjnych i funkcjonalnych opakowaniach. Kamis zgodnie z hasłem kampanii „Dobrze się znamy” udowadnia, że rozumie potrzeby Polaków i zna się dobrze na dodawaniu smaku, teraz również podczas tworzenia wypieków. Nowa linia produktów Kamis to:

  • naturalne aromaty, które doskonale sprawdzą się jako dodatek do ciast, deserów, lodów lub napojów. Występują w pięciu różnych wariantach – waniliowym, pomarańczowym, migdałowym, cytrynowym i kawowym. Za ich wyjątkowy smak odpowiadają włoskie cytryny, wanilia Bourbon czy 100%-owa brazylijska kawa. Można je kupić w wygodnych buteleczkach ułatwiających nalewanie i dozowanie produktu.
  • posypki cukrowe bez oleju palmowego; występują w sześciu różnych wariantach, w kolorach pochodzących z roślin oraz glonów. Posypki dodadzą też wypiekom oryginalnego smaku, zawierają bowiem takie składniki jak kakao czy naturalny aromat waniliowy. Co ważne są one także odpowiednie dla wegan. Zapakowane zostały w ekologiczne, szklane słoiczki z możliwością ponownego uzupełnienia.
  • proszek do pieczenia, cukier wanilinowy oraz suszone drożdże – przygotowanie domowych wypieków i deserów byłoby trudne bez tak bazowych produktów, nie mogło ich więc zabraknąć w nowej ofercie Kamis. Marka proponuje niezawodne dodatki bez sztucznych dodatków. Produkty bazowe zostały zamknięte w funkcjonalne opakowania stylizowane na wykonane z papieru do pieczenia.

Przyprawy Kamis od lat nadają potrawom i deserom w polskich domach intensywnego smaku. Nie raz udowodniliśmy już naszym konsumentom, że na przyprawach i ziołach znamy się bardzo dobrze. Teraz chcemy zagwarantować im również świetne produkty do pieczenia z naturalnym składem, które nadadzą smaku i aromatu deserom. Dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu, a także sprawdzonym dostawcom, możemy zapewnić wysoką jakość produktów. Dbamy również, aby opakowania były funkcjonalne i nowoczesne. W te święta chcemy inspirować naszych konsumentów i towarzyszyć im w świątecznych przygotowaniach. Mamy nadzieję, że nasze nowe produkty będą gościć na ich świątecznych stołach, stając się częścią pysznych wypieków. – mówi Karolina Sokołowska, Senior Brand Manager Kamis Herbs & Spices.