logo
Kosmetyki w wakacyjnym niezbędniku Oliviera Janiaka

Kosmetyki w wakacyjnym niezbędniku Oliviera Janiaka


18-06-2021| 09:22| Źródło: Natura Siberica| Fot: Natura Siberica

W męskiej kosmetyczce królują z reguły skuteczność i wielozdaniowe produkty. Jakie kosmetyki kryje w sobie wakacyjny niezbędnik Oiviera Janiaka? Dziennikarz, prezenter telewizyjny oraz miłośnik natury, został ambasadorem marki Natura Siberica Men, inspirowanej dziką i nieodgadnioną Syberią. Poznaj jego kosmetyczne hity na lato!


Marka Natura Siberica tworzy swoje kosmetyki, jako rezultat szacunku do natury i piękna. Czerpie z tradycji syberyjskich plemion i łączy w sobie to, co najlepsze w naturze z najnowszą wiedzą biotechnologiczną. Ta dzikość Syberii, bliskość natury oraz dobroczynna siła naturalnych składników aktywnych skutecznie podbiła serce dziennikarza.

Wśród kosmetycznych ulubieńców dziennikarza, które sprawdzą się na lato, znajdują się wielofunkcyjne produkty Natura Siberica Men. Kryją w sobie specjalnie wyselekcjonowane formuły na bazie syberyjskich roślin. Pomagają regenerować, odmładzać, tonizować i koić męską skórę. Dodatkowo chronią ją przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak stres, zmęczenie czy zanieczyszczenie środowiska. Wyraźnie poprawiają też kondycję włosów.

Praca na planie zdjęciowym, to szereg elementów, oświetlenie, charakteryzacja i przygotowanie skóry, aby wyglądała dobrze w kamerze. Te zabiegi nie wpływają pozytywnie na jakość cery i dojrzały wiek też robi swoje. Dlatego na mojej półce w łazience, oprócz żelu pod prysznic, stoi krem do twarzy oraz kosmetyki do zarostu. Czasy się zmieniają i nie musimy już podbierać kosmetyków naszym drugim połówkom. Firmy tworzą produkty dedykowane nam – mężczyznom. A codzienna pielęgnacja to po prostu element higieny, którą uczą nas rodzice od najmłodszych lat. – mówi Olivier Janiak