logo
Kubuś z nowością Mus Drugie Śniadanie - Nowosciproduktowe.pl

Kubuś z nowością: Mus Drugie Śniadanie


03-08-2021| 10:15| Źródło: Kubuś| Fot: Kubuś

Kubuś jest liderem kategorii musów dla dzieci. Marka sukcesywnie zaskakuje nowościami, a ostatnią z nich są musy Drugie Śniadanie!


Ta wyjątkowa propozycja marki łączy mus owocowy z pożywnymi zbożowymi dodatkami takimi jak: kasza manna, jagły i ryż. Kubuś wie, jak ważne jest drugie śniadanie, dlatego przygotował nowość – pyszny mus owocowy ze zbożami – idealny do śniadaniówki! Dzięki zbożowym dodatkom, Drugie Śniadanie to nie tylko zdrowa, ale także sycąca przekąska.

Mus Drugie Śniadanie dostępny jest w trzech smakach: malina z kaszą manną, jabłko z ryżem i cynamonem oraz mango z jagłami. Ta propozycja to super skład – bez dodatku cukru, bez syropu glukozowo-fruktozowego, bez konserwantów, bez sztucznych barwników. Drugie Śniadanie od Kubusia zamknięte jest w wygodnym opakowaniu typu pouch pack (wygodna saszetka), o pojemności 100 g, z nakrętką „choke free”, dzięki której jest to produkt bezpieczny dla najmłodszych. Typ i wielkość opakowania jednostkowego: saszetka, 100 g.

Marka Kubuś od lat cieszy się zaufaniem wśród dzieci i rodziców. To lider w kategorii soków owocowych i owocowo-marchwiowych, napojów dla dzieci, wody smakowej i musów dla dzieci w Polsce. W portfolio marki znajdują się soki 100%, orzeźwiające napoje, woda niegazowana i woda smakowa oraz owocowe musy i przekąski w wygodnych saszetkach. Wszystkie produkty Kubusia wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale także wysoka jakość, wielokrotnie doceniana przez konsumentów. Kubuś to marka produktów kupowanych najczęściej nie tylko w Polsce, ale także za granicą – Kubik, Kubu i Tedi znane są m.in.: w Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Węgrzech, Litwie i Łotwie, w Czechach i Słowacji.