logo
Ładowarka sieciowa HAMA - Nowosciproduktowe.pl

Ładowarka sieciowa HAMA z wejściem USB-C i Lightning


30-07-2021| 08:31| Źródło: HAMA| Fot: HAMA

Portfolio marki zostało uzupełnione o niewielką ładowarkę sieciową HAMA, potrafiącą zasilić energią każdy smartfon z obustronnym złączem USB typu C, iPhone’y i tablety. Dzięki technologiom Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery ładowanie przebiega wyjątkowo szybko. Nie brak w niej funkcyjnej diody LED.


Ładowarka sieciowa od niemieckiego producenta Hama ma kompaktowe gabaryty. Warto zaznaczyć, że wyposażono ją w najnowsze technologie szybkiego ładowania – Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery (PD). Obie oznaczają możliwość szybszego naładowania urządzenia mobilnego w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Inteligentny zestaw chipów Power Delivery automatycznie rozpoznaje ładowane urządzenie, zapewnia też ekstremalnie szybkie zasilanie energią (Turbo Fast Charge). W procesie ładowania zabezpiecza ładowarkę, podłączone urządzenie i użytkownika. Nie ma mowy o nadmiernym naładowaniu, przepięciu i zwarciu, a w związku z tym na uszkodzenie akumulatora.

Prezentowany sprzęt może się pochwalić maksymalną mocą ładowania na poziomie 20 W. Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość. Umieszczenie w urządzeniu wygodnego dwustronnego złącza USB-C jak i Lightning umożliwia błyskawiczne ładowanie smartfonów Apple iPhone.

Specjalnie zoptymalizowane przewody wewnętrzne są wyjątkowo skuteczne podczas ładowania smartfonów i tabletów. Ładowarka sieciowa HAMA może się też pochwalić solidną wtyczką, a uchwyty na kable trudno wyłamać. Przyłącze sieciowe na poziomie 100-240 V nadaje się do zastosowania na całym świecie – do pary z krajowym adapterem. Natomiast dołączony kabel ma metr długości. W nowości produktowej od marki Hama nie zabrakło też funkcyjnej lampki LED, pokazującej czy na pewno sprzęt pracuje.

Sugerowana cena detaliczna ładowarki sieciowej HAMA 20 W wynosi 139,90 zł.