logo
Magma Studio for Wacom

Magma Studio zoptymalizowane pod kątem tabletu Wacom One


13-10-2021| 10:30

Wacom One to nie tylko tablet, ale także oferowane w zestawie aplikacje graficzne. Teraz do pakietu oprogramowania Wacom One dołącza Magma Studio – narzędzie umożliwiające tworzenie grafiki bezpośrednio w przeglądarce.


Program ma wszystkie funkcje, których można oczekiwać od profesjonalnego programu graficznego. Od innych narzędzi różni się jednym: działa bezpośrednio w przeglądarce. Nie trzeba więc niczego instalować – wystarczy wejść na stronę Magma Studio i chwycić za piórko.

Jedną z największych zalet Magma Studio jest możliwość wygodnej współpracy zdalnej. Zamiast tracić czas na tłumaczenie swojej wizji, po prostu pokaż ją wielu osobom naraz w czasie rzeczywistym. Szkicujcie, róbcie burzę mózgów, inspirujcie się nawzajem i komentujcie swoje pomysły dzięki funkcji czatu. Nad jednym dokumentem może pracować do 30 osób jednocześnie. Ponadto program automatycznie zapisuje wprowadzane zmiany w chmurze – dzięki temu nie stracisz swojej pracy nawet, gdy zawiesi się przeglądarka lub komputer.

Magma Studio pozwala w stu procentach wykorzystać możliwości tabletu Wacom One, rozpoznając czułość nacisku piórka i zapewniając naturalną, komfortową obsługę. Kupując Wacom One, zyskujesz 3 miesiące darmowego dostępu do wersji Pro, oferującej bardziej zaawansowane funkcje takie jak spotkania z czatem głosowym, pędzle z teksturą, płótna 4K i eksport do formatu PSD. Oferta ważna jest to 22 sierpnia 2022 roku. Aby uzyskać dostęp do Magma Studio Pro, po zakupie Wacom One wystarczy zalogować się na konto Wacom lub założyć nowe.

Narzędzie jest kompatybilne z przeglądarkami Chrome, Firefox, Edge, Safari i Opera oraz systemami operacyjnymi Windows, Mac i Chrome.