logo
Maslo wiejskie Piatnica

Masło wiejskie – nowa odsłona masła extra OSM Piątnica


02-07-2021| 10:18| Źródło: Piątnica| Fot: Piątnica

OSM Piątnica odświeżyła masło o wysokiej zawartości tłuszczu – i wprowadziła do sprzedaży 83% produkt. Ma on wyjątkowo śmietankowy smak i jest w pełni naturalny.


Masło wiejskie 83% OSM Piątnica wytwarzane jest tylko z jednego składnika – najwyższej jakości śmietanki, która powstaje z mleka od lokalnych rolników z czystego ekologicznie obszaru „Zielonych Płuc Polski”. Dzięki ulepszonej recepturze i wyższej tłuszczowości produkt wyróżnia się wyśmienitym smakiem domowego masła i doskonale się rozsmarowuje.

Nowe, atrakcyjne opakowanie Masła wiejskiego 83% wyróżnia go na półce i pozwala konsumentom łatwo odnaleźć produkt ulubionej marki. Masło wiejskie 83% z Piątnicy to wyjątkowa propozycja dla wielbicieli tradycyjnego masła. Znana i rozpoznawalna marka, jaką jest OSM Piątnica gwarantuje jego najwyższą jakość – doskonały smak i prosty skład. Każda nowość wprowadzana na rynek przez OSM Piątnica cieszy się dużym zainteresowaniem konsumentów, którzy chętnie sięgają po produkty zaufanej marki. Dzięki temu doskonale rotują one na sklepowej półce.

OSM Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska należąca do ponad 2 tys. rolników, których gospodarstwa położone są na zielonych, czystych ekologicznie terenach Mazowsza, Podlasia i Kurpi. Priorytetem Spółdzielni jest dbałość o najwyższą jakość i naturalność produktów.