logo
Metalowy kubełek od KFC, nowosciproduktowe.pl

Metalowy kubełek KFC gadżetem „must have” wakacji


11-08-2021| 10:30| Źródło: KFC | Fot: KFC

Metalowy kubełek KFC może stać się najbardziej pożądanym gadżetem tych wakacji! Z pozoru zwyczajny, ale dla fanów chrupiącego kurczaka Metalowy „Kubełek za Pół” to nie lada gratka.


Polacy właściwie od zawsze przywozili pamiątki z wakacji, obdarowując nimi swoich najbliższych i przyjaciół. To zdecydowanie nasza świecka tradycja, którą starannie pielęgnujemy. Podobnie jak kolekcjonowanie. Klasyka to monety i znaczki, ale w latach 80. hitem było chociażby zbieranie pustych puszek po napojach z najodleglejszych części świata. Coż, chyba po prostu lubimy zapełniać dom wspomnieniami. Teraz o wiele łatwiej możemy zaopatrzyć się w ponadczasowy gadżet, który kiedyś pozwoli nam przywołać miłe wspomnienia lata 2021. Metalowy kubełek KFC, czyli  „Kubełek za Pół”, zachwyci nawet najbardziej wybrednych kolekcjonerów.

Kolorowy, starannie wykonany metalowu kubełek, którego autentyczność potwierdza specjalny hologram umieszony na jego spodzie ma zdecydowaną przewagę nad kurzącymi się figurkami z nadmorskich kurortów – może spełniać wiele funkcji jednocześnie. Jeśli akurat nie planujemy wybrać się do KFC po dodatkowy kubełek wypełniony kawałkami chrupiącego kurczaka za połowę ceny, nasz gadżet z kultowym logo KFC może posłużyć za osłonkę do kwiatka, pudełko na dziecięce kredki, czy chociażby pojemnik na popcorn podczas wieczornego, domowego seansu z Netfliksem. Może też oczywiście stać na półce w gotowości przed kolejną wizytą w KFC. Jednym słowem metalowy kubełek od KFC może być wszystkim tym, czego aktualnie potrzebujecie.

Jeśli natomiast planujecie spotkanie w gronie znajomych i wybieracie się po zapas pyszności do KFC, wystraczy wziąć go ze sobą do jednego z ponad trzystu lokali KFC w Polsce i skorzystać z obowiązującej do końca roku promocji „-50% na drugi Kubełek”. Cena drugiego, tańszego kubełka będzie zmniejszona o połowę. Metalowy „Kubełek za Pół” kosztuje 20 zł i sprzedawany jest bez zawartości.