logo
Miniverse

Miniverse w maxi świecie! Start kampanii topowego produktu od MGA Entertainment Poland


16-10-2023| 08:00| Źródło: MGA Entertainment Poland| Fot: MGA Entertainment Poland

Niedawno wystartowała kampania digitalowa promująca markę Miniverse. Komunikację obserwować możemy na najpopularniejszych serwisach społecznościowych, takich jak Tik Tok, Instagram, Facebook oraz YouTube. Precyzyjne targetowanie odnajdzie każdego miłośnika zabawek i kolekcjonerów, a także fanów szeroko pojętej popkultury. Według założeń, kampanie mają wygenerować około 18 milionów impresji w grupie docelowej! Miniverse wkraczają szturmem w maxi rzeczywistość!


Produkt Miniverse to absolutny lider wśród zabawek w Wielkiej Brytanii, gdzie znalazł się na pierwszym miejscu wśród nowych brandów w kategorii zabawki oraz hit w Stanach Zjednoczonych. W Polsce także nie obeszło się bez docenienia tych mikro dzieł sztuki, którymi zachwyciły się zarówno dzieci, jak i dorośli. Miniverse, który swoją premierę miał z końcem zeszłego roku, plasuje się obecnie w Top 50 najlepiej sprzedających się zabawek w naszym kraju!

Sukces nie dziwi, ponieważ zabawki spełniają gusta każdego – dzieci powyżej 8 roku życia oraz dorosłych (kategoria kid adult). Wszystko to dzięki jakości wykonania i szczegółom mini figurek imitujących żywność, rośliny oraz pachnące świece. Proces składania, a także element kolekcjonerski to strzał w 10tkę, który potrafi zafascynować i pozwala na oderwanie się od codziennych przyziemności.

Dzięki licznym materiałom video w mediach społecznościowych wiemy, że Miniverse przypadł do gustu naszym odbiorcom. Notujemy wzrosty sprzedaży i cieszymy się z wyróżnień naszej najnowszej propozycji. Kampania digitalowa Miniverse ma dotrzeć do jeszcze szerszego audytorium – zarówno do miłośników zabawek oraz kolekcjonerów, ale także powiązanych użytkowników, takich jak fani komiksów, gier planszowych i wideo. Jednym słowem szerzej rozumianej popkultury – mówi Katarzyna Spieszko, Marketing Manager, MGA Entertainment Poland.

Mini zabawki od zawsze cieszyły się dużą popularnością. Wielu z nas pamięta przecież figurki drewnianych żołnierzyków którymi bawiło się w młodości – już wtedy wiedzieliśmy, że mikro zabawki mają w sobie makro potencjał. Dbałość o każdy szczegół, do tego w mini wydaniu zawsze zostanie docenione i zyska rzeszę fanów. To właśnie dlatego zabawa, odkrywanie tego co w środku oraz składanie mini światów Miniverse cieszy się uznaniem wśród dużych i małych!