logo
Mix Bakalii Kresto w kieszonkowym opakowaniu

Mix Bakalii Kresto w kieszonkowym opakowaniu 35 gram


06-09-2021| 12:00| Źródło: Kresto| Fot: Kresto

Początek roku szkolnego to czas zmiany nawyków. Codzienne lekcje i odrabianie zadań domowych wymagają skupienia oraz zorganizowania czasu w maksymalnie efektywny sposób. Ważna jest również wartościowa dieta, bogata w składniki sprzyjające koncentracji. Mix Bakalii Kresto z żurawiną lub nerkowcem to źródło żelaza i potasu, po które możemy wygodnie sięgnąć w każdym momencie dnia.


Przyswajanie wiedzy to godziny spędzone na powtarzaniu materiału i wykonywaniu ćwiczeń. Intensywna praca wymaga wsparcia w postaci odpowiednio zbilansowanej diety. Ważne, aby dzień zaczynać od sycącego i lekkiego śniadania, a w przerwie sięgać po wartościowe przekąski. Znakomitym rozwiązaniem jest Mix Bakalii Kresto, teraz dostępny również w kieszonkowym wydaniu – 35 g. To mix słodkich kostek daktyli i delikatnych płatków migdałowych w dwóch wersjach – z dodatkiem słodko-kwaśnej suszonej żurawiny lub przyjemnie chrupiących orzechów nerkowca. Każda z mieszanek jest źródłem żelaza i potasu. Żelazo wspomaga transport tlenu w organizmie oraz pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, co ma duże znaczenie przy wykonywaniu pracy umysłowej. Potas natomiast pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego.

Jak zatem szybko przekąsić pożywne co nieco? Wystarczy wsypać Mix Bakalii Kresto do kubka, dodać ulubiony jogurt, musli lub mleko naturalne czy roślinne – i gotowe! Mieszanka znakomicie smakuje także spożywana bezpośrednio z paczki, o dowolnej porze dnia. Można po nią wygodnie sięgnąć zarówno w trakcie nauki, jak i podwórkowych zabaw, rowerowych wycieczek czy weekendowych spacerów. Opakowanie 35 g bez problemu mieści się w kieszeni, plecaku oraz stylowej torebce.

Mix Bakalii Kresto to produkt wegański, bez dodatku cukru, słodzików, konserwantów, barwników ani glutenu. W obu wersjach produkt posiada licencję wydaną przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Stanowi więc optymalną propozycję także dla osób ze szczególnymi wymaganiami żywieniowymi. To idealne rozwiązanie zarówno dla ucznia, jak i każdego członka rodziny, prowadzącego aktywny tryb życia i poszukującego naturalnej, pożywnej przekąski.