logo
Neo Nail

NEONAIL Treatment – innowacyjna terapia dla zdrowia Twoich paznokci


18-06-2024| 12:00| Źródło: NEONAIL | Fot: NEONAIL

To zaawansowane produkty będące efektem laboratoryjnych badań oraz leczniczej siły natury. Linia Nail Care od NEONAIL to trzy, różniące się doborem aktywnych mikroelementów zestawy, które powstały z myślą o terapii zniszczonych, niedożywionych lub słabych paznokci. Trzy unikalne formuły to starannie opracowane rozwiązania konkretnych problemów, co jest gwarancją skuteczności działania potwierdzoną klinicznie.


Bogactwo natury niezmiennie jest źródłem cennych minerałów, ale to nauka pozwala z nich tworzyć unikalne receptury. Linia NEONAIL Treatment, która właśnie wkracza na rynek, jest tego najlepszym dowodem. Trzy innowacyjne pakiety są efektem naukowego spojrzenia na problem zniszczonych, łamiących się czy też osłabionych paznokci. W wyniku testów i badań powstały trzy odrębne rodzaje pielęgnacji, których zaawansowana receptura i staranna selekcja aktywnych składników w 78% pochodzenia naturalnego, pozwala dziś skutecznie rozwiązywać problem paznokci wymagających rozjaśnienia, odżywienia lub wzmocnienia.

Moisturizing Nail Care Set – dla przebarwionych i rozdwajających się paznokci

Przełomowa kuracja, której skuteczność została potwierdzona przez 90% badanych użytkowników. Zestaw dedykowany dla przebarwionych i rozdwajających się paznokci, składa się z trzech produktów, które tworzą kompletny rytuał prowadzący do nawilżenia, rozjaśnienia i wzmocnienia skórek oraz płytki paznokciowej:

  • Peeling Aloe Energy Nail and Cuticle Scrub – błyskawicznie wygładza, nawilża i uelastycznia skórki oraz płytkę paznokcia
  • Odżywka do paznokci 2in1 Hydro Boost Nail Hardener & Whitener – skutecznie wzmacnia oraz rozświetla płytkę
  • Eliksir do skórek i paznokci Oil Complex – odżywia za sprawą bogactwa witamin i minerałów zawartych w oleju z marakui, słodkich migdałów oraz baobabu, które są tutaj fundamentalnym składnikiem tego produktu.

Łatwa aplikacja oraz kilka prostych kroków sprawiają, że teraz możesz przeprowadzić zaawansowaną pielęgnację w domowym zaciszu. A wykorzystanie unikalnych właściwości połączenia gliceryny, oleju jojoba, wyciągu z liści aloesu oraz krzemionki, pozwolą cieszyć się efektem zdrowych i lśniących paznokci. Cena zestawu: 59,99 zł

Zestaw Nourishining Nail Care Set – dla łamiących się paznokci

Kruche i pozbawione blasku? Odkryj przełomową pielęgnację, która bazuje na aktywnych składnikach oraz witaminach. Starannie opracowana formuła rewitalizuje i wzmacnia płytkę paznokci, co potwierdziło 100% badanych użytkowników. Odżywka w połączeniu z serum, które wchodzą w skład zestawu, odbudowują i wzmacniają strukturę płytki oraz zapobiegają jej łamaniu się i pękaniu. Ze względu na swój uniwersalny charakter, produkty składające się na zestaw, mogą również służyć jako baza pod kolorowy manicure:

  • Odżywka do paznokci Protein Shot – istna bomba witaminowa, która wzmacnia, odżywia i odbudowuje płytkę
  • Serum Overnight Repair Nail – prawdziwe SPA dla paznokci oraz skórek, które pielęgnuje i regeneruje.

Przekonaj się o rewolucyjnym działaniu krzemionki, witaminy E, oleju z nasion słonecznika i wyciągu z kwiatów rumianku, przebadanym przez niezależny instytut badawczy. Cena zestawu: 45,99 zł

Zestaw Regeneration Nail Care Set – dla cienkich paznokci

Siła salicylanu krzemu, ekstrakt z alg morskich oraz zbawienny wpływ witaminy A+E to fundamenty, na których powstał regenerujący zestaw Regeneration Nail Care Set, będący odpowiedzią na potrzeby cienkich oraz osłabionych paznokci. Składający się z trzech produktów oraz przebadany w niezależnym laboratorium, jest dedykowany wszystkim, którzy borykają się z kruchą i cienką płytką:

  • Peeling do skórek Strong Reparir – skuteczne wygładzenie
  • Odżywka do paznokci Intense Repair – innowacyjna formuła, która regeneruje i wzmacnia
  • Serum Extreme Repair – bogactwo oleju abisyńskiego z dodatkiem salicylanu krzemu gładkość płytki paznokciowej.

Efektem stosowania jest szybsza regeneracja płytki, szybszy wzrost paznokcia oraz definitywny brak problemu pękających skórek.

Wszystkie produkty są wegańskie i posiadają certyfikat PETA. Każdy zestaw posiada również informację jakie poszczególne kroki należy wykonać, aby pielęgnację przeprowadzić w efektywny sposób. Natura posiada wszystko, czego potrzebują osłabione paznokcie. A linia NEONAIL Nail Care wyselekcjonowała te kompozycje witamin i minerałów, które stanowią skuteczne rozwiązanie danego problemu. Cena zestawu: 69,99 zł