logo
SWATCH - WHAT IF - BIOCERAMIC

Nowa gama zegarków WHAT IF? z materiału BIOCERAMIC


06-03-2024| 08:00| Źródło: Swatch| Fot: Swatch

Gdy nowa pora roku za pasem, przygotuj się na zmianę stylizacji, zaktualizuj swój moodboard i wybierz kierunek, w którym chcesz podążać. Niezależnie od tego, czy nosisz się klasycznie czy alternatywnie: jeżeli lubisz wyróżniać się stylem, kolekcja BIOCERAMIC WHAT IF? jest dla Ciebie idealna. Bo geometryczne podejście do klasyki Swatch stylowo zbacza z utartych ścieżek. Wyraziste, kwadratowe kształty i koperta w rozmiarze 33 mm x 33 mm wygodnie układają się na nadgarstku, stanowiąc kontrastujący akcent kolorystyczny w pudrowych pastelowych odcieniach. Wybierz wariant Sky blue, Lemon, Mint lub Rose.


A jeżeli szukasz zegarka, o którym można porozmawiać, doskonale trafiłeś: w tym modelu tkwi też nieco technologii. Wszystko za sprawą innowacyjnego materiału Swatch BIOCERAMIC. Dzięki połączeniu proszku ceramicznego z materiałami bio, Swatch BIOCERAMIC posiada wyjątkową odporność i trwałość, które umożliwiły nadanie zegarkom WHAT IF? unikalnego kanciastego kształtu.

Pośród czterech modeli różniących się nieco wzorem tarczy, na pewno znajdziesz zegarek pasujący zarówno do Twojego stylu życia, jak i wyglądu. . Koperta, koronka i klamra z BIOCERAMIC ucieleśnia innowacyjne podejście Swatch. Szkło typu edge-to-edge zapewnia dobrą widoczność tarczy z boku, a zintegrowany pasek z materiału bio jest wyjątkowo komfortowy w noszeniu.

W 1982 roku, założyciele Swatch stanęli przed trudnym wyborem: zegarek okrągły, czy może kwadratowy? Kolekcja BIOCERAMIC WHAT IF? zaprasza do alternatywnej, zabawnej rzeczywistości, w której przekonasz się, jak mógłby wyglądać świat Swatch gdyby wybrano opcję kwadratową.

Z nową paletą kolorów kolekcji Swatch BIOCERAMIC WHAT IF? wyróżnisz się w nadchodzącym sezonie w wyrazistym, zdecydowanym stylu. Nowa kolekcja Swatch BIOCERAMIC WHAT IF? jest dostępna w sklepach Swatch na całym świecie oraz w sklepie internetowym Swatch.com już od 15 lutego 2024 r.