logo
OnlyBio i PLNY

OnlyBio i PLNY Lala łączą siły, tworząc hit włosomaniaczek!


04-10-2023| 10:00| Źródło: OnlyBio| Fot: OnlyBio

Dwie znane i lubiane marki ze świata mody i urody łączą siły! Stworzyły wspólny produkt dla włosomaniaczek i nie tylko. OnlyBio do swojej kolekcji produktów do świadomej pielęgnacji włosów dołączyła niezwykle stylowy i funkcjonalny scrunchie do włosów.


Scrunchie to gumka, dodatek do włosów, który nie tylko pozwala na tworzenie efektownych uczesań, ale także dba o zdrowie naszych włosów. Dzięki wspólnym wysiłkom OnlyBio i PLNY LALA, teraz możemy cieszyć się scrunchie, który nie tylko wygląda świetnie, ale przede wszystkim zapewnia ochronę naszych włosów przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Ta wyjątkowa kolekcja składa się z trzech scrunchie w oryginalnych wzorach i kolorach, które łączą w sobie unikalny design (Romeo&Juliet, Strawberries&Oranges, Meadow). Nasza współpraca pokazała, że dwie marki z różnych branży mogły stworzyć produkt dla włosomaniaczek i nie tylko, który będzie cieszył każdego kto lubi bawić się modą i chce się wyróżniać oryginalnym wzorem czy kolorem. Patrzy nietuzinkowo i eksperymentuje z fryzurami.- mówi Marta Iwanowska-Giler Dyrektor ds. kreacji OnlyBio. Scrunchie OnlyBio x Lala, to więcej niż tylko akcesorium – to wyraz naszych wartości i troski o zdrowie włosów. – dodaje.

Scrunchie OnlyBio x Plny Lala

  • Wykonane 100% z wiskozy. Rozmiar XL
  • Nie szarpie i nie łamie włosów
  • Wysoka jakość i modny design, który pasuje do różnych stylizacji
  • Odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów

Scrunchie OnlyBio x Plny Lala, to idealny dodatek do codziennych i okolicznościowych stylizacji. Trzy wzory są dostępne w sklepie online marki. Jeśli chcecie mieć, któryś z nich u siebie, warto się pospieszyć z zakupem, bo ich ilość jest ograniczona.