logo
Picky Pica kolekcja Vacay - Nowosciproduktowe.pl-1

Picky Pica z nową kolekcją biżuterii modowej


29-06-2021| 08:30| Źródło: W.KRUK| Fot: W.KRUK

Modowa marka biżuteryjna Picky Pica przedstawia najnowszą kolekcję VACAY. Oto nowoczesna propozycja na lato, biżuteria stworzona, by bawić się modą, podkreślać swój indywidualizm oraz miłość do najgorętszych trendów.


Picky Pica przynosi najgorętsze biżuteryjne hity tego sezonu, w stylu, który prezentują najsłynniejsze It Girls. VACAY to kolekcja, która uniwersalnie łączy chic i casual. Perfekcyjnie podkreśla i dopełnia stylizacje typu tank top i kolarzówki, najmodniejsze sukienki w stylu tie-dye czy też marynarki oversize noszone do szortów. Biżuteria VACAY ze srebra i z pozłacanego mosiądzu łączy się z tą, z kolorowymi perłami i szklanymi koralikami, dając tym samym wiele możliwości mix&match, tworzenia zestawów doskonałych na każdą porę dnia i… nocy. Złocone łańcuchy o najmodniejszym splocie, delikatne zawieszki z wakacyjnymi motywami i największy trend sezonu – perłowe naszyjniki, tworzą gorące kaskady, które pięknie podkreślą muśniętą słońcem skórę. W kolekcji VACAY Picky Pica, obok naszyjników i kolczyków, znalazły się również bransoletki na nogę, które również można miksować – np. z emaliowanymi zawieszkami w totalnie letnim klimacie.

Kampania dedykowana kolekcji – VACAY DIARY, to historia jednego z upalnych, letnich dni. Spalonymi od słońca, miejskimi ulicami podąża ona, Picky Pica girl, która nie musi wybierać. Mix & Match to hasło tego sezonu. I ona dobrze o tym wie. A biżuteria VACAY jest tego najlepszym wyrazem, bo żaden jej dzień nie przypomina poprzedniego. Kolekcja biżuterii VACAY dostępna od 24 czerwca w salonach firmowych Picky Pica oraz w ponad 80, wybranych salonach W.KRUK.