logo
Piekarnik do zabudowy Haier - Nowosciproduktowe.pl

Piekarnik do zabudowy Haier – nadaj kuchni nowoczesny styl


05-11-2020| 02:55| Źródło: Haier| Fot: Haier

Nowy piekarnik do zabudowy Haier z serii 4 to model HWO60SM5S9BH oraz HWO60SM5T9BH, który cechuje nowoczesny i ponadczasowy design, idealnie wkomponowujący się w każdą kuchnię. Szare szkło, czarne wykończenia, a także czytelny i intuicyjny wyświetlacz nadają urządzeniom niezwykle elegancki wygląd.


Piekarniki do zabudowy Haier mają przestronne wnętrze o pojemności aż 70 litrów, przy zachowaniu standardowych wymiarów urządzeń. Na podkreślenie zasługuje także dodatkowe boczne oświetlenie zapewniające doskonałą widoczność potraw przez cały czas pieczenia. Nowe, inteligentne piekarniki HWO60SM5S9BH i HWO60SM5T9BH marki Haier wyposażone zostały również w udogodnienia które sprawiają, że pieczenie staje się czystą przyjemnością. Przykładem może być wbudowana cyfrowa książka kucharska, w której znajdziemy mnóstwo przepisów na ulubione dania. Ta innowacyjna funkcja automatycznie dobierze za nas temperaturę oraz czas pieczenia w zależności od przygotowywanej potrawy, dzięki czemu gotowanie staje się niezwykle łatwe.

Oba modele posiadają także funkcję pary sprawiającą, że upieczone dania będą smaczne i zdrowe, a także zachowają wszystkie wartości odżywcze. Dzięki tej funkcji upieczony chleb będzie idealnie chrupiący na zewnątrz i miękki w środku, a kurczak soczysty, z doskonale przypieczoną skórką. Kontrolę temperatury podczas pieczenia zapewnia inteligentna termosonda, która wskazuje poziom podgrzania potraw. Tym, którzy dbają o nieskazitelną czystość w kuchni, przypadnie do gustu innowacyjna funkcja czyszczenia wnętrza piekarnika. Wystarczy wybrać program pirolizy, a piekarnik wyczyści się bez naszego udziału, rozkładając resztki jedzenia nawet w trudno dostępnych zakamarkach, pozostawiając łatwy do usunięcia popiół.

Nowe piekarniki do zabudowy Haier z serii 4 wyposażone są również w rozwiązania, które poprawią także komfort użytkowania. Posiadają wytrzymałe prowadnice teleskopowe pozwalające na bezpieczne i wygodne korzystanie z piekarnika oraz innowacyjną konstrukcję zawiasów gwarantującą delikatne i bezgłośne zamykanie drzwi, chroniąc je przed uszkodzeniem czy przypadkowym trzaśnięciem.

Piekarnik do zabudowy Haier HWO60SM5S9BH oraz model HWO60SM5T9BH kosztują 3999 zł każdy. Produkty dostępne są w sklepach MediaMarkt.