logo

Pierwsza w Polsce różowa pizza FIT z jadalnymi kwiatami


29-05-2023| 10:00| Źródło: Frentzza Pizza & Friends | Fot: Frentzza Pizza & Friends

Od kilku dni można spróbować naszej najnowszej kreacji – pizzy na różowym cieście FIT z jadalnymi kwiatami. Pizza została nazwana Principesa Rosa, a w jej skład wchodzą: przecier z włoskich pomidorów, mozzarella fior di latte, ser grana padano, ser ricotta, pomidorki cherry, jadalne płatki kwiatów, bazylia.


Różowa pizza FIT to innowacyjna propozycja, która wzbogaca smakowe doznania, wprowadza nie tylko unikalny wygląd, ale również ciekawy element kulinarny. Różowe ciasto, przygotowywane jest z naturalnych składników i w 100% naturalnego barwnika, zaskakuje swoim delikatnym wyglądem, a jednocześnie jest dostosowane do potrzeb osób, dbających o zdrowy styl życia.

Jadalne kwiaty, które zdobią tę wyjątkową pizzę, to chabry. Ich delikatny, charakterystyczny smak w połączeniu z tradycyjnymi składnikami pizzy stwarza niezwykłe połączenie smaków i tekstur. Różowe ciasto FIT, zastosowane jako baza, nadaje pizzy nie tylko estetyczny wygląd, ale także lekkość i zdrowy charakter.

Frentzza posiada lokale w pięciu polskich miastach: Elblągu, Olsztynie, Wałbrzychu, Białymstoku i Żyrardowie. Nowa pizza na różowym cieście FIT z jadalnymi kwiatami jest dostępna we wszystkich tych pizzeriach.

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu oprócz klasycznych pizz dostępne są wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Kwintesencją i wyróżnikiem pizzy Frentzza jest ciasto, którego skład jest tajemnicą handlową. Do ciasta dodawana jest autorska mieszanka 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak, która jest udostępniana lokalom jako już gotowa mieszanka.