logo
koło ratunkowe od Yope

Pierwsze koło ratunkowe przy intymnych podrażnieniach


09-07-2024| 08:00| Źródło: Yope| Fot: Yope

Nasza 🐭 ma codziennie wiele wyzwań. Otarcia, niewygodna bielizna, obcisłe spodnie, seks czy aktywność fizyczna i długo by jeszcze wymieniać, dodając na szczyt listy ciążę i miesiączkę. Każde z nich to sprawdzian dla odporności 🐭. W razie jej zachwiania, kiedy swędzi, piecze czy czuje dyskomfort, czas na pierwsze koło ratunkowe.


INTIMATE S.O.S. to symbiotyczny płyn do higieny intymnej, który delikatnie myjąc, pomaga ograniczyć podrażnienia. Działając w symbiozie z naturalną florą bakteryjną stref intymnych, daje długotrwałe uczucie odświeżenia i komfortu.

Naturalnie niezwykle działają w nim:

  • Symbiotyki – przywracają równowagę mikrobiomu skóry strefy intymnej, ograniczają nieprzyjemny zapach, dzięki czemu płyn jest idealny podczas miesiączki,
  • Gotu kola – przyspiesza regenerację skóry, gojenie się ran i zmian skórnych,
  • Fitosalicylany – działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo, łagodzą podrażnienia.

Dzięki wyjątkowo delikatnej formule i symbiotykom, INTIMATE S.O.S jest idealnym płynem do higieny intymnej także w trakcie ciąży i połogu, kiedy 🐭 potrzebuje dodatkowej porcji czułości.

Proszę dotykać, proszę dbać!

INTIMATE S.O.S. to rozwinięcie pielęgnacyjnej linii YOPE i dostępny jest w sieci sklepów Rossmann oraz na yope.me.

W skład serii wchodzą również:

  • Delikatne ukojenie – serum łagodzące do pielęgnacji wrażliwych okolic intymnych. Jego formuła oparta jest na roślinnych składnikach aktywnych z dodatkiem probiotyku, a te niosą za sobą komfort i przyjemne ukojenie. To produkt o wielu zastosowaniach – przeznaczony dla kobiet o osłabionej florze bakteryjnej, tych wyjątkowo aktywnych, które mają otarcia lub podrażnienie po depilacji.
  • Czuły dotyk – intymny olejek do pielęgnacji to lekki eliksir w 100% z naturalnych składników, który jest prawdziwy remedium na wszystkie problemy intymne – i nie tylko! Swoją wyjątkowość zawdzięcza bogatej zawartości olei roślinnych, które intensywnie pielęgnują skórę i koją podrażnienia. Polecany przez SEXED.PL
  • Aksamitna gładkość – hydrofilowy olejkowy żel myjący to wyjątkowy produkt na półce kosmetyków do higieny intymnej – łączy w sobie mycie i pielęgnację naturalnymi olejkami. Jedwabisty płyn w kontakcie z wodą zmienia się w delikatnie myjącą emulsję.