logo
Galaxy M34

Samsung Galaxy M34 – wszechstronny aparat w przystępnej cenie


27-12-2023| 08:00| Źródło: Samsung | Fot: Samsung

Kilka tygodni temu Samsung wprowadził do sprzedaży Galaxy M34 – smartfon, który sprawdzi się w intensywnym, codziennym użytkowaniu dzięki pojemnej baterii, wysokiej jakości ekranowi, wszechstronnemu zestawowi aparatów – a wszystko to bez zbytniego obciążania budżetu.


Galaxy M34 sprawdzi się w codziennym konsumowaniu treści – 6,5 calowy wyświetlacz Super AMOLED o częstotliwości odświeżania obrazu 120Hz zapewnia czytelny obraz i płynne odtwarzanie multimediów. Dzięki technologii Vision Booster, wyświetlane na ekranie Galaxy M34 treści będą czytelne nawet w wymagających warunkach oświetleniowych. Dodatkowo tryb Ochrony Wzroku pozwala zredukować emisję niebieskiego światła podczas korzystania z ekranu po zmroku.

Pojemna bateria 6000 mAh pozwoli korzystać ze smartfonu przez długie godziny bez konieczności ładowania. W razie potrzeby zasilić ją można z mocą 25W, dzięki czemu naładujemy smartfon do 43% w ciągu pół godziny.

Wysoką jakość zdjęć zapewni poczwórny zestaw aparatów: przedni obiektyw 13MP, aparat główny 50 MP OIS, szerokokątny aparat 8MP oraz Macro. Z pomocą tego smartfonu wykonamy zarówno świetne selfie, jak i efektowne zbliżenia i stabilne nagrania wideo.

Galaxy M34 objęty jest 5 letnim programem aktualizacji zabezpieczeń oraz czterema aktualizacjami systemu operacyjnego. Za bezpieczeństwo odpowiada uznany system Samsung Knox, który pozwala chronić zarówno urządzenie jak i znajdujące się na nim dane.