logo

Samsung hipnotyzuje gości luksusowego Dubai Resort wyświetlaczem The Wall i rozwiązaniami Smart Signage


25-04-2023| 10:00| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Atlantis The Royal – nowy ośrodek Kerzner International na sztucznym archipelagu Palm Jumeirah w Dubaju – został wyposażony w wiodące w branży ekrany wizualizacyjne, w tym wyświetlacze The Wall i Smart Signage. Wyświetlacze Samsung znalazły się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Po uroczystym otwarciu w 2023 roku tego uznawanego za jeden z najlepszych na świecie kurortu, goście mogą doświadczyć nowych wymiarów luksusu, wzbogaconego najnowszą technologią firmy Samsung.


– W Atlantis The Royal w najdrobniejszych szczegółach zadbaliśmy, by podnieść wrażenia gości i jak najlepiej wyposażyć obsługę. Samsung był naszym kluczowym partnerem technologicznym od budowy aż do otwarcia obiektu – powiedział Anthony Lynsdale, Wiceprezes ds. Technologii Informatycznych spółki Atlantis Dubai. I dodał: – Jesteśmy przekonani zarówno o jakości, jak i niezawodności technologii firmy Samsung oraz zespołu ekspertów, którzy pomogą nam stworzyć i utrzymać niezrównane wrażenia hotelowe.

Atlantis The Royal to pierwszy hotel w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, który zainstalował innowacyjny modułowy wyświetlacz Samsung The Wall o matrycy mikrodiodowej. The Wall o przekątnej 146 cali i rozdzielczości 4K (3 840 x 2 160) wzbogaca najbardziej luksusowy apartament hotelowy, Royal Mansion, jedynymi w swoim rodzaju wrażeniami wizualnymi. Smukłe, eleganckie wykończenie Infinity Design naturalnie komponuje się z wyrafinowaną elegancją apartamentu.

W całym obiekcie zainstalowano różne rodzaje urządzeń Samsung Smart Signage, aby zapewnić gościom rozrywkę i wyjątkowe wrażenia w każdej przestrzeni. Wyświetlacze z tej serii, umieszczone na trzech dużych zbiornikach z wodą w budzącym podziw hotelowym lobby, przyciągają uwagę odwiedzających – największy z nich ma wymiary 6 x 8,5 m.

Także hotelowe spa i siłownia wyposażone są w inteligentne urządzenia z serii IER, wyświetlające krystalicznie czysty obraz na matrycach LED HDR. Te wszechstronne wyświetlacze zbudowane z myślą o różnych konfiguracjach montażu, pozwoliły zespołowi hotelu Atlantis The Royal zapewnić w strefie wellness wciągające wrażenia wizualne.

Serwujący owoce morza przy odkrytym basenie bez krawędzi bar wyposażono z kolei w wyświetlacze Samsung Outdoor LED, na których obraz jest doskonale widoczny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Obudowa z certyfikatem IP65 chroni wnętrze wyświetlacza przed pyłem i wodą oraz zapewnia ciągłą pracę w każdych warunkach, zapewniając rozrywkę i skuteczną komunikację z gośćmi.

Wyświetlacze Samsung Smart Signage zostały także zainstalowane w restauracjach i salach konferencyjnych, aby usprawnić komunikację z gośćmi i pracę personelu. Goście Atlantis The Royal są traktowani po królewsku dzięki 957 wyświetlaczom Samsung zainstalowanym w 795 pokojach, pozwalającym na najwyższą personalizację oglądania.

– Mamy zaszczyt współpracować z hotelem Atlantis The Royal i zapewniać gościom nowy poziom luksusu, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli – powiedział Doohee Lee, Wiceprezes i Szef spółki Samsung Gulf Electronics. – Połączenie innowacyjnej technologii wyświetlania Samsung z kreatywnością i luksusem hotelu Atlantis prowadzi branżę hotelarską w nowych, ekscytujących kierunkach.

Od zachwycającej jakości obrazu na wyświetlaczu The Wall w Royal Mansion aż po inteligentne ekrany rozmieszczone w całym obiekcie – wyświetlacze Samsung wspomagają personel i odmieniają wrażenia gości wyjątkowego ośrodka. Dzięki współpracy z hotelem Atlantis The Royal firma Samsung Electronics pomaga zdefiniować przyszłość technologii hotelarskich.