logo
Sceny z życia małżeńskiego (Scenes from a Marriage)_serial HBO-1000

Sceny z życia małżeńskiego już we wrześniu


19-07-2021| 11:05| Źródło: HBO| Fot: HBO

Sceny z życia małżeńskiego to nowy serial HBO na podstawie klasycznej już historii autorstwa Ingmara Bergmana. Twórcą i reżyserem serialu jest Hagai Levi. Premiera produkcji odbędzie się we wrześniu tego roku.


Sceny z życia małżeńskiego (Scenes from a Marriage) na nowo przedstawią klasyczną już historię miłości, nienawiści, pożądania, monogamii, małżeństwa i rozwodu, tym razem jednak z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary. W role główne wcielą się Oscar Isaac (miniserial Kto się odważy) oraz Jessica Chastain (nominowana do Oscara m.in. za rolę w filmie Wróg numer jeden).

Produkcja będzie adaptacją klasycznego już szwedzkiego filmu i miniserialu autorstwa Ingmara Bergmana o tym samym tytule. Autorem oraz reżyserem nowej produkcji jest Hagai Levi (seriale: Terapia, Nasi chłopcy oraz serial The Affair). Serial produkowany jest przez Media Res oraz Endeavor. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią: Hagai Levi, Amy Herzog, Michael Ellenberg, Lars Blomgren, Jessica Chastain, Oscar Isaac, Daniel Bergman, Blair Breard.


Tagi: