logo
Zmywarki Bosch z aplikacją mobilną - Nowosciproduktowe.pl

Zmywarki Bosch z Home Connect to obsługa urządzenia z dowolnego miejsca


16-06-2021| 10:24| Źródło: Bosch| Fot: Bosch

Dlaczego warto korzystać ze zmywarki? Jakie są zalety jej posiadania? Czy automatyczne zmywanie jest eco? Marka Bosch rozwiewa wszelkie wątpliwości prezentując nowoczesne i niezawodne rozwiązania w zmywarkach.


Codzienne obowiązki pochłaniają dużo czasu i energii, które można spożytkować w znacznie przyjemniejszy sposób. Jedną z najmniej lubianych domowych czynności jest mycie naczyń, dlatego coraz więcej osób decyduje się na posiadanie zmywarki. Marka Bosch wyjaśnia, jakie są najważniejsze zalety korzystania z tego urządzenia.

Po pierwsze: oszczędność wody, czasu i energii

Najbardziej wodooszczędne zmywarki ActiveWater Eco, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom mogą zużywać zaledwie 6,7 litra wody, niewiele, tymczasem zmywając ręcznie zużyjemyjejnawet5razy więcej. To ogromna różnica, którą na pewno odczujemy w comiesięcznych rachunkach, a także dobry krok, w kierunku bardziej ekologicznego życia.W tej kwestii bardzo ważną zaletą zmywarek jest nie tylko wydajność mycia, ale także suszenia. Zmywarki Bosch wykorzystują Zeolith – minerał, który wyciąga wilgoć i oddaje ją w postaci ciepła. To zapewnia energooszczędny i efektywny proces suszenia. Dzięki tej technologii nawet naczynia z tworzywa, takie jak pudełka śniadaniowe, dziecięca zastawa czy butelki dla niemowląt są tak dokładnie suszone, że można je od razu odłożyć do szafki – co oznacza więcej wolnego czasu i mniejsze zużycie energii.

Po drugie: używanie zmywarki, a higiena w kuchni!

Podczas mycia naczyń w zmywarce wykorzystuje się wysoką temperaturę oraz specjalistyczne detergenty. Te dwie cechy sprawiają, że o wiele łatwiej jest usunąć nie tylko zabrudzenia i tłuszcz, ale również bakterie.To szczególnie ważne, jeśli chcemy dbać o zdrowie naszych najbliższych.Podczas ręcznego zmywania nie dalibyśmy rady korzystać z tak gorącej wody. Połączenie wysokiej temperatury mycia, odpowiednich środków do zmywania oraz braku myjek, w których mogą namnażać się bakterie, sprawia, że talerze, sztućce i szklanki są nie tylko czyste i lśniące, ale także pozbawione wirusów i bakterii.Warto również pamiętać o tym, że już zmywanie w programie Eco 50°C zapewnia lepszy poziom higieny w porównaniu z myciem ręcznym. Silniejsze środki chemiczne i wyższa temperatura, gwarantują redukcję 99,999% zarazków.Zmywarki Bosch oferują również funkcję HigienaPlus, która w fazie suszenia zapewnia podwyższoną temperaturę płukania i suszenia naczyń.

Po trzecie: więcej dokładnie umytych naczyń!

Zmywarki Bosch mogą być wyposażone w dodatkowy trzeci kosz ExtraSpace, który zwiększa powierzchnię załadunku nawet o 25% i pozwala zmieścić w nim więcej naczyń. Jest idealny zwłaszcza do małych misek lub filiżanek. Ponadto system regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, pozwala dopasować wnętrze do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu można dostosować wnętrze do swoich potrzeb nawet dla bardzo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

I po czwarte i bardzo ważne: więcej spokoju!

Kiedy zmywarka doskonale spełnia swoje zadanie, domownicy mogą spędzać czas tak jak lubią najbardziej. Zwłaszcza, kiedy zmywarka podłączona jest do Home Connect. System ten umożliwia monitorowane i obsługiwanie urządzenia w dowolnym czasie z dowolnego miejsca. Jeśli np. użytkownik zdecyduje się na krótką drzemkę, może skorzystać z funkcji „Silence on Demand”, aby zredukować poziom hałasu, już cichego urządzenia, do minimum na okres 30 minut. Często używane, ulubione połączenie programów i funkcji dodatkowych można również zapisać i aktywować jednym dotknięciem palca, za pośrednictwem aplikacji lub bezpośrednio na zmywarce dzięki opcji Favourite. Przyszłość zmywania wygląda bardzo łatwo i spokojnie!