logo

Smukłe soundbary Samsung Ultra Slim


21-06-2024| 08:00| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Samsung Ultra Slim to wyjątkowa seria soundbarów stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Cechą charakterystyczną tej serii jest ultrasmukły design. Oznacza to, że soundbar zaprojektowany został tak, aby idealnie wkomponować się w przestrzeń pod telewizorem zamontowanym na ścianie, takim jak na przykład The Frame. Dzięki minimalistycznej obudowie o głębokości zaledwie 4 cm, nie trzeba aranżować naszej domowej przestrzeni na nowo, aby cieszyć się perfekcyjnym brzmieniem.


Co więcej piękne wzornictwo soundbarów Ultra Slim nie będzie zakłócać nieestetyczna plątanina zakurzonych przewodów. A to wszystko dzięki funkcji Bezprzewodowego Dolby Atmos. Wystarczy połączyć soundbar z telewizorem za pomocą sieci Wi-Fi i już można cieszyć się przestrzennym kinowym brzmieniem, za sprawą technologii Dolby Atmos.

Mimo smukłego designu, soundbary Ultra Sim wyróżniają się naprawdę potężnym brzmieniem. W modelach S800D i S801D zastosowano Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny 3.1.2. Innymi słowy, 3 kanały równomiernie rozprowadzają dźwięk: 1 niskotonowy, odpowiadający za głębokie basy zaś pozostałe dwa kierują dźwięk ku górze. Zadbają one o przestrzenne brzmienie, które będzie się równomiernie rozchodzić po całym pomieszczeniu, dzięki czemu nasze przeżycia staną jeszcze intensywniejsze. Dodatkowo w tych modelach zastosowano także funkcję Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni Pro, który sprawia że soundbar automatycznie rozpoznaje otoczenie, a następnie dostosowuje zasięg i ton dźwięku, tak by perfekcyjnie dopasować się do miejsca, w którym go ustawimy.

Samsung Ultra Slim to wyjątkowa seria soundbarów stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach pięknych i funkcjonalnych wnętrz.

Co ważne, wszystkie soundbary z rodziny Ultra Slim: S800D, S801D, S700D i S701D oferują świetną współpracę z telewizorami Samsung. Innowacyjna funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora i soundbara wykorzystywane są jednocześnie, tworząc prawdziwą harmonię dźwięku. Ponadto unowocześniona Q-Symphony zapewnia zoptymalizowany dźwięk wszystkich kanałów, a sztuczna inteligencja remasteruje obiekty dźwiękowe wyodrębnione z oryginalnego wejścia audio.

Poza pięknym designem i niesamowitym brzmieniem, soundbary Ultra Slim oferują także szereg udogodnień. Za pomocą funkcji Dotknij i Odtwórz można w szybki i prosty sposób przełączyć się z telefonu i kontynuować słuchanie muzyki na soundbarze. Do przesyłania muzyki wystarczy tylko jeden ruch – dotknij soundbara telefonem, a ten automatycznie wykryje urządzenie i odtworzy muzykę ze smartfona. Z kolei Tryb Gry Pro[4] pozwala cieszyć się doskonale zoptymalizowanym dźwiękiem pod kątem gier na konsole, dzięki potężnym głośnikom skierowanym do góry, technologii Samsung Acoustic Beam oraz mocnym basom.