logo
suszarka Haier z serii i-Pro 7 Plus

Supercicha suszarka Haier z serii i-Pro 7 Plus – zachwyci całą rodzinę


28-11-2023| 08:00| Źródło: Haier| Fot: Haier

Suszarka z serii i-Pro 7 Plus to nowość od marki Haier, która od 14 lat jest liderem w sprzedaży sprzętów AGD na świecie. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by umożliwić użytkownikowi osiągnięcie profesjonalnych rezultatów we własnym domu. Dzięki zdalnemu sterowaniu oraz funkcjom podnoszącym wydajność, suszarka Haier charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, zużywa mniej energii oraz pozwala oszczędzić czas każdego dnia, będąc najlepszą odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.


W sprzętach AGD ważne jest to, aby oprócz wygody użytkowania i funkcjonalności urządzenia nie zaburzały codziennego życia domowników. Warto zatem zwracać uwagę na umiejscowienie urządzeń, ale także ich poziom hałasu, zwłaszcza wtedy, kiedy w domu są małe dzieci. Szacuje się, że suszarki bębnowe generują hałas średnio na poziomie 60db, natomiast Haier i-Pro 7 PLUS HD90-A3Q979U1 osiąga maksymalny poziom dźwięku nieprzekraczający 59 dB. Dzieje się tak za sprawą tego, że sercem suszarki HAIER jest bardzo wydajny silnik inwerterowy, który poza długowiecznością i efektywnością suszenia, pracuje bardzo cicho nie zakłócając spokoju nawet najmniejszych domowników. Oprócz niezwykłej wydajności Haier I-Pro 7 Plus posiada czternaście programów, które zapewnią profesjonalne rezultaty suszenia spełniając oczekiwania całej rodziny. Niezależnie, czy są to grubsze materiały syntetyczne, tkaniny bawełniane, płaszcze, odzież sportowa lub ubrania dziecięce, a nawet delikatna wełna, czy kaszmir Haier i-Pro 7 Plus zapewni optymalne suszenie dla każdego rodzaju tkanin. Urządzenie posiada certyfikat Woolmark co gwarantuje, że nawet wełna nie ulegnie uszkodzeniom pod wpływem pracy mechanicznej. System zapobiega mechaceniu się ubrań, umożliwia skuteczne czyszczenie oraz zbieranie włókien i sierści w jednym miejscu. Co więcej, powierzchnia bębna została zaprojektowana z myślą o ochronie nawet najdelikatniejszych tkanin, by pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, ile razy je wysuszysz. Dzięki specjalnej strukturze bębna pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni sprawiając, że materiały zachowują swoją pierwotną jakość na dłużej. Innowacyjna funkcja i-Refresh odświeży eleganckie ubrania w bezpieczny sposób bez konieczności korzystania z pralni chemicznej. Wykorzystanie technologii mikropary pozwala usunąć w delikatny sposób bez użycia detergentów zapachy, drobny kurz i alergeny pozostawiając tkaniny miękkie i niemal bez zagnieceń. Warto zwrócić także uwagę na to, że Haier i-Pro 7 Plus eliminuje ponad 99% bakterii z suszonych ubrań, gwarantując wyjątkową świeżość i jakość odzieży. Funkcja higieniczna to innowacyjna technologia sygnowana przez markę Haier i certyfikowana przez instytut VDE. Zatem nawet ubrania najmłodszych domowników będą objęte szczególną dbałością. Producent w odpowiedzi na oczekiwania konsumentów stworzył również specjalną półkę pozwalającą wysuszyć nie tylko odzież, ale także obuwie dbając zarówno o wnętrze bębna, jak i jakość materiałów. Wysokiej klasy konstrukcja i kompaktowy kształt sprawią, że buty zajmą niewiele miejsca w suszarce i będą odpowiednio zabezpieczone.

Wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy

Haier i-Pro 7 Plus jest wygodna w użytkowaniu. Urządzenie współpracuje z aplikacją hOn, która pozwala zarządzać suszeniem w całkowicie innowacyjny sposób: aplikacja powiadomi użytkownika, gdy najlżejsze ubrania będą już suche, dzięki czemu można zatrzymać suszarkę, by je wyjąć, a następnie wznowić cykl z pozostałymi tkaninami. Aplikacja hOn, korzystając ze wsparcia sztucznej inteligencji, automatycznie rozpozna rodzaj odzieży, by wybrać optymalny program suszenia. Ponadto powiadomi o bieżącym stanie urządzenia, umożliwi sterowanie aktywnym cyklem oraz zaplanuje konserwację suszarki. Haier i-Pro 7 Plus wyposażona została w czytelny panel sterowania, na którym znajdują się ikony oznaczające daną funkcję suszenia. Wystarczy ustawić temperaturę i program, by cieszyć się idealnie suchym praniem. Panel pozwoli także na wybranie funkcji dodatkowych: blokada rodzicielska, blokada ustawień. Dodatkowo, z suszarką HAIER HD90-A3Q979U1-S użytkownik może sam zaprogramować cykl suszenia w czasie, jaki będzie dla niego odpowiedni. To suszarka dopasuje się do potrzeb użytkownika, a nie odwrotnie. Oprócz wygody sterowania, urządzenie zadba również o niższe rachunki. Technologia pompy ciepła zastosowana w Haier i-Pro 7 efektywnie wykorzystuje raz nagrzane powietrze w bębnie. To rozwiązanie obniża zużycie energii nawet o 50% oraz zapewnia o wiele lepszą pielęgnację ubrań i tkanin w porównaniu ze zwykłą suszarką bębnową. Suszarka Haier i-Pro 7 Plus to nowoczesne urządzenie pracujące w najwyższej klasie energetycznej A+++, dzięki czemu rachunki za prąd będą niższe, a oszczędności większe. Najwyższa klasa efektywności energetycznej to nie tylko kwestia domowej ekonomii, ale również ulga dla środowiska.