logo
Supreme Crispy Chicken od McDonalds już w sprzedaży

Supreme Crispy Chicken Tenders od McDonald’s


11-06-2021| 04:05| Źródło: McDonald's| Fot: McDonald's

W dobrym towarzystwie posiłki smakują jeszcze lepiej! McDonald’s dobrze o tym wie i dla wszystkich miłośników chrupiącego kurczaka, którzy przy stole lubią się dzielić, przygotował zupełną nowość. Supreme Cripsy Chicken Tenders i Chicken Box – oto doskonali kompani każdego spotkania!


Supreme Crispy Chicken to linia, którą zdążyli pokochać wszyscy miłośnicy soczystego i chrupiącego kurczaka. Od 9 czerwca, obok takich klasyków jak burger i McWrap Supreme Crispy Chicken Sweet&Spicy, pojawia się zupełna nowość – Supreme Crispy Chicken Tenders. Te niezwykle delikatne kawałki mięsa z piersi kurczaka w wyjątkowo chrupiącej panierce, to doskonała alternatywa dla burgera czy McWrapa – szczególnie, jeśli dzielisz posiłek z przyjaciółmi.

Okazji do dzielenia się w końcu nie brakuje! Spotkania w plenerze, przy filmie lub meczu, a może w przerwie pracy? W McDonald’s znajdziemy teraz doskonałego kompana na wszystkie spotkania w gronie znajomych czy rodziny – Chicken Box. W środku – istna uczta dla miłośników kurczaka: 6 sztuk chrupiących Supreme Cripsy Chicken Tenders, 9 kawałków kurczak McNuggets®, 2 porcje małych frytek oraz 2 sosy do wyboru, wśród których nowość: sos czosnkowy.

Premierze nowej oferty McDonald’s z kurczakiem w roli głównej towarzyszy spot telewizyjny, który wnosi jego chrupkość na zupełnie inny poziom. Akcja rozgrywa się w stacji sejsmologicznej, zlokalizowanej u podnóża wulkanu. Okazuje się, że chrupiące Supreme Crispy Chicken Tenders mogą spowodować niemałe zamieszanie – z alarmem zwiastującym wybuch wulkanu włącznie.