logo
ASICS GEL-KAYANO 28 różowe

Testujemy Asics Gel-Kayano 28 w nowej wersji. Jeszcze więcej komfortu, płynności i amortyzacji podczas biegu


01-08-2021| 12:25| Źródło: Nowosciproduktowe.pl| Fot: Impatientstudio.pl

Marka ASICS już po raz 28. odświeżyła jeden z swoich kultowych modeli biegowych, który zadebiutował na rynku 25 lat temu. GEL-KAYANO 28. słynie z wyjątkowej stabilności, a jego najnowsza odsłona stawia na poczucie komfortu i płynności oraz amortyzację. Testujemy nowy model w pięknej, różowej – kobiecej wersji!


Buty ASICS GEL-KAYANO 28 pozwalają Ci cieszyć się stabilnym biegiem. Wzmocniony, mniejszy i zewnętrznie umocowany zapiętek otula stopę i zwiększa podparcie w tylnej części stopy. Dodatkowa pianka FF BLAST™ w środkowej części buta poprawia stabilność i amortyzację. Teraz możesz cieszyć się swobodą i stabilnością podczas każdego biegu.

Nowy kształt jednostek z technologią GEL™ zapewnia płynny ruch stopy i miękkie lądowanie bez utraty prędkości.

Za dodatkową amortyzację w butach ASICS GEL-KAYANO 28 odpowiada pianka FF Blast. Zapewnia responsywne odbicie, gwarantując bardziej dynamiczne odczucia. Nowością jest specjalnie zaprojektowania, niskoprofilowa struktura pięty, która umożliwia bardziej efektywną pracę palców oraz stabilny bieg wraz z poczuciem komfortu. Całość wspiera technologia DYNAMIC DUOMAX, minimalizująca nadmierne przechylanie stopy do wewnątrz.

W nowym modelu butów istotną rolę odgrywa także dostosowana do płci technologia 3D SPACE CONSTRUCTION, która współgra z materiałem piankowym FF Blast podczas kontaktu z podłożem, jednocześnie zwiększając ogólną wygodę użytkowania butów. Zaawansowana stabilność zapewnia biegaczom odpowiedni spokój. Ma to szczególne znaczenie, jeśli dosłownie nie widzisz przed sobą podłoża i musisz wiedzieć, że twoje buty gwarantują nie tylko stabilizację, ale również wsparcie na całym dystansie

– powiedziała Joanna Mazur, paraolimpijka, mistrzyni Europy i świata w biegach średniodystansowych.

Testowane przez na buty ASICS GEL-KAYANO 28 świetnie spisały się w terenie i śmiało możemy dać 10/10. Buty prezentują się świetnie w tej wersji kolorystycznej więc na wypady na miasto również się sprawdzą.

Cechy produktu

  • Cholewka ze specjalnie zaprojektowanej siatki poprawia przewiewność
  • Zmieniony zewnętrznie umocowany zapiętek zapewnia stabilność i większą wygodę podczas biegu
  • Technologia DYNAMIC DUOMAX™ pomaga zredukować nadpronację
  • Konstrukcja 3D SPACE CONSTRUCTION™ zwiększa kompresję podczas uderzenia stopą o podłoże
  • Umieszczona w tylnej i przedniej części buta amortyzacja w technologii GEL™ doskonale absorbuje wstrząsy
  • Technologia FF BLAST™ gwarantuje lekką amortyzację oraz dynamiczne odbicie
  • Jeszcze większy komfort dzięki wkładce OrthoLite™ X-55
  • Podkładka AHARPLUS™ pod piętą zwiększa wytrzymałość bieżnika
  • Technologia TRUSSTIC™ poprawia stabilność

Model ASICS GEL-KAYANO 28 jest dostępny w sprzedaży od 7 czerwca na ASICS.com, Eobuwie.pl, ButyJana.pl i w Sklepach Biegacza.