logo
Tiara Swarovskiego po raz kolejny w Operze Wiedeńskiej 2023

Tiara Swarovskiego po raz kolejny w Operze Wiedeńskiej 2023


19-01-2023| 10:58| Źródło: Swarovski| Fot: Swarovski

Tiara Swarovskiego już kolejny raz jest ukoronowaniem Balu w Operze Wiedeńskiej, zaprojektowana, aby rozświetlić jedno z najbardziej prestiżowych i oczekiwanych wydarzeń kulturalnych w austriackim kalendarzu.


Tiara 2023 to magia gwiazd nocnego nieba i wdzięczny ukłon w stronę słynnej biżuterii ukochanej austriackiej cesarzowej Sissi, zainspirowana rodziną biżuterii Swarovski Stella. Prawdziwy mariaż dziedzictwa i nowoczesności, Tiara jest starannie wykonana, aby upiększyć debiutantki w konstelację blasku. Każdy czarujący kawałek jest wykonany z 435 czystych kryształów i posiada centralną gwiazdę z tańczącym kamieniem i kilka mniejszych wokół.

Tiary, które firma Swarovski tworzy od dziesięcioleci na potrzeby balu w Operze Wiedeńskiej, są symbolem wyjątkowego savoir-faire, który leży u podstaw naszych kreacji, a także świadectwem stuletniej historii firmy Swarovski. To kilkudziesięcioletnie partnerstwo łączy dwie ikony austriackiej kultury w pokazie piękna, kreatywności i elegancji. Jesteśmy naprawdę zaszczyceni, że możemy być częścią tej kulturowej tradycji – mówi Alexis Nasard, dyrektor generalny firmy Swarovski

Tiara Swarovskiego jest tak samo ikoniczna jak bal w Operze Wiedeńskiej, dlatego chciałam stworzyć dzieło, które odzwierciedlałoby piękno tej współpracy. Tegoroczny projekt jest zakorzeniony w austriackim dziedzictwie z podnoszącym na duchu poczuciem magii. Kamień Sparkling Dance, który wydaje się unosić magicznie w jej centrum, jest czarującym przypomnieniem, aby zawsze życzyć sobie gwiazdy i wierzyć w swoje nadzieje i marzenia – dodaje Giovanna Engelbert, dyrektor kreatywny firmy Swarovski.

Wejście Komitetu Młodych Dam i Kawalerów jest jednym z najważniejszych punktów Balu w Operze Wiedeńskiej. Zwieńczeniem tego wejścia są tiary debiutantek, które w tym roku po raz kolejny dostarcza firma Swarovski. Od wielu lat firma Swarovski jest ściśle związana z Balem w Operze, wydarzeniem o dużym znaczeniu międzynarodowym dla Austrii. Cieszymy się na kontynuację tej współpracy”.

Odzwierciedlając pewność siebie i grację, 144 debiutantki otworzą Bal w Operze Wiedeńskiej z Tiarą Swarovskiego jako centralnym elementem, tworząc oślepiająco piękną i podnoszącą na duchu ceremonię otwarcia tego i tak już znakomitego wydarzenia kulturalnego. W ramach partnerstwa, które od początku istnienia w latach 50. ubiegłego wieku wprawia uczestników w zachwyt, firma Swarovski wprowadza na coroczny Bal w Operze Wiedeńskiej cudowną obietnicę promiennego austriackiego dziedzictwa i hipnotyzującego kryształowego wzoru. Bal w Operze Wiedeńskiej odbędzie się w Operze Wiedeńskiej 16 lutego 2023 roku.