logo
Trzeci sezon MądrzeJEMY z plejadą gwiazd i nowymi kulinarnymi ciekawostkami

Trzeci sezon MądrzeJEMY z plejadą gwiazd i nowymi kulinarnymi ciekawostkami


25-03-2022| 01:53| Źródło: BrandTime| Fot: BrandTime

To już trzecia odsłona programu MądrzeJEMY – popularyzującego zdrowe żywienie i związane z nim mądre wybory zakupowe. Katarzyna Bosacka, edukatorka i propagatorka zdrowego stylu życia, także w tej edycji przeprowadza smaczne kulinarne testy, z pomocą znanego prezentera, ale też wielbiciela zdrowego jedzenia Bartka Jędrzejaka.


Gośćmi specjalnymi tego sezonu „MądrzeJEMY” będą natomiast znani kucharze. Trzeci sezon to kulinarna podróż przez różne aspekty zdrowego jedzenia. Formuła programu pozostaje bez zmian – Katarzyna Bosacka nadal będzie edukować w zakresie zdrowego żywienia, a ulubieniec widzów, zdobywca Telekamery – Bartek Jędrzejak, przeprowadzi reporterskie śledztwa w kwestii pochodzenia produktów. Będzie także testować wybrane potrawy – zwłaszcza te przygotowane przez kulinarnych mistrzów – Magdę Gessler i Michela Moran, którzy gościnnie dołączyli do obsady trzeciego sezonu.

W 10 odcinkach nowego sezonu „MądrzeJEMY” testowane będą różne potrawy i sposoby na ich przyrządzanie. Nie zabraknie także mądrych podpowiedzi zakupowych. Katarzyna Bosacka ponownie prześwietli bowiem etykiety produktów, a sprawdzając sklepowe półki, doradzi które produkty warto mieć w swojej kuchni, a których należy unikać.

„Cieszy nas nieustająca popularność tego programu. Jesteśmy dumni, że udało się nam wypracować z naszym klientem – marką Carrefour, formułę, która wciąż przyciąga przed ekrany wielu widzów. Aby uatrakcyjnić nowy sezon, do obsady programu dołączył Bartek Jędrzejak, który będzie poddawany różnym testom wymyślanym przez królową tego formatu – Katarzynę Bosacką. Ponadto w wybranych odcinkach wystąpią też goście specjalni – Magda Gessler i Michel Moran. To świadczy o wysokim poziomie, na jakim od trzech sezonów realizowany jest nasz projekt” – powiedział Jarosław Czujak, Dyrektor Zarządzający w BrandTime.

Od samego początku, partnerem programu MądrzeJEMY jest marka Carrefour. To z produktów dostępnych w tej sieci powstają zdrowe potrawy, testowane przez prowadzących program. W najnowszym sezonie, widzowie będą mogli dowiedzieć się jak zastąpić leki i suplementy naturalnym jedzeniem, jak wydawać mniej na zakupach, jakie śniadania są dla nas najlepsze, dlaczego warto jeść ryby, jak grillować zdrowo, czy eko rzeczywiście jest eko, jakiego jedzenia nie należy ze sobą łączyć, kasze i ziemniaki – co lepiej położyć na talerz, jak zamienić niezdrowe przekąski na te, które są dla nas dobre, a także dlaczego warto sięgać po zioła?

Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę – 26.03.2022, o godz. 17:15.