logo
URBAN NOMAD - Miloo Home

URBAN NOMAD: gdy natura staje się inspiracją


25-03-2024| 08:00| Źródło: Miloo Home| Fot: Miloo Home

URBAN NOMAD to nie tylko wnętrza. To przestrzenie wolne od zgiełku, pozwalające oddychać, gdzie piękno nierozerwalnie łączy się z funkcjonalnością. Nomadyczny charakter najnowszej kolekcji Miloo Home to swoboda w tworzeniu własnej przestrzeni, gdzie każdy element zaciekawia niczym kolejne etapy podróży, tworząc jedyne w swoim rodzaju krajobrazy codzienności.


Slow life we wnętrzach

URBAN NOMAD to nie tylko kolekcja, to tryb życia. Przenosi w świat, gdzie każda chwila ma swoją wartość, a design naturalnie współtworzy codzienną przestrzeń. To świat, w którym każdy detal jest hołdem złożonym temu, co naturalne, nienaruszone, czyste. Zainspirowana trendem slow life, proponuje wnętrza, w których funkcjonalność i prostota tworzą doskonały mariaż w którym po prostu chce się przebywać.

Architektura i wnętrza powinny być zgodne z naturą otaczającego świata, aby stworzyć spokojne i harmonijne miejsca, w których człowiek może żyć i rozkwitać.

Frank Lloyd Wright

Materiały z duszą

Naturalne materiały to DNA kolekcji. Drewno i kamień stanowią fundament, nadając wnętrzom wyjątkową tożsamość. Miękkie, opływowe kształty mebli i dodatków tworzą oazy, które otulone przez naturalne światło ukazują piękno naturalnych faktur i splotów.

Paleta barw z natury

Kolory URBAN NOMAD to harmonijne barwy natury – delikatne odcienie, które wydobywają piękno otaczającego świata. Beże, khaki, stare złoto, oliwka, brązy i delikatny, przydymiony błękit – to paleta, która potęguje spokój, równowagę i poczucie jedność z naturą.

Faktury

Len, bawełna, boucle – są niczym dotknięcie natury w jej najczystszej formie. Nie tylko dodają przytulności i zmysłowości, lecz także subtelnie podkreślają prostotę i funkcjonalność. Bo to opowieść, gdzie każdy element ma swoje znaczenie, a codzienny komfort tworzony w zgodzie z przyrodą staje się niewymuszony i oczywisty.

Prostota i funkcjonalność

URBAN NOMAD to manifestacja prostoty, gdzie funkcjonalność nie tylko gra kluczową rolę, ale staje się sercem każdego elementu. Meble i dodatki są zarówno dziełem designu, jak i praktycznym przedmiotem, tworzącym harmonijną przestrzeń gotową na przyjęcie codziennego życia.

Odkryj URBAN NOMAD i zanurz się w świecie, który łączy elegancję z naturą, design z filozofią. Niech Twój dom, niczym naturalny azyl, stanie się schronieniem, w którym spokój i inspiracja splatają się w harmonijną całość.

URBAN NOMAD: Twój dom, Twój azyl.