logo
VeGaya

Wegańska marka kosmetyków VeGaya!


24-05-2023| 12:00| Źródło: Kontigo| Fot: Kontigo

Sieć drogerii Kontigo ogłosiła maj miesiącem z wegańską, naturalną marką VeGaya. Z tej okazji obowiązuje akcja testowania wybranych produktów oraz atrakcyjna promocja do -30 proc. na całą markę.


VeGaya to marka wysokojakościowych kosmetyków wegańskich przeznaczona do pielęgnacji twarzy i ciała. Cechują się wysoką zawartością starannie skomponowanych, lokalnych składników pochodzenia naturalnego, które są charakterystyczne dla naszej strefy geograficznej, m.in. maku polnego, melisy, róży, ogórka, pomidora czy jabłka. Wszystkie produkty VeGaya produkowane są w Polsce przez markę Mokosh Cosmetics i można je kupić wyłącznie w sieci drogerii Kontigo. Kosmetyki cieszą się uznaniem konsumentów, a regenerujący krem do twarzy anti-pollution Mak otrzymał w 2021 roku statuetkę Kosmetyk Wszechczasów na portalu wizaz.pl.

W maju, w sieci Kontigo na klientki i fanki marki czekają specjalne promocje. Główna oferta to wielkie testowanie, które jest okazją do wypróbowania kosmetyków tej marki. W ramach akcji testowania, można kupić naturalny wygładzająco-odżywczy peeling do twarzy Mak oraz nawilżająco-łagodzący krem pod oczy Ogórek w specjalnej cenie 22 złotych. Ponadto do 18 maja obowiązuje zniżka w wysokości do -30 proc. na cały asortyment Vegaya.

VeGaya to marka stworzona z myślą o środowisku, powstająca w zakładach czerpiących energię ze źródeł odnawialnych. Wszystkie kosmetyki są wegańskie, zawierają minimum 89 procent składników pochodzenia naturalnego oraz pochodzą ze zrównoważonych upraw. Ponadto nie ma w nich SLS, PEG, mikroplastiku, parabenów ani pochodnych ropy naftowej. Konsumentki doceniają Vegaya za skuteczność, dopasowanie do realnych potrzeb skóry, a jednocześnie za przyjazność planecie.

– komentują twórczynie marki, Agnieszka Śliwa i Małgorzata Krzemińska.

Kosmetyki marki VeGaya są dostępne wyłącznie w sieci Kontigo. Można je nabyć zarówno w sklepie online, aplikacji, jak i w salonach stacjonarnych w całej Polsce.