logo
Esotiq_Idealne dopasowanie - Nowosciproduktowe.pl-top

Aplikacja ESOTIQ sprawdzi jaki jest twój idealny rozmiar stanika


06-10-2020| 03:20| Źródło: ESOTIQ| Fot: ESOTIQ

Od teraz brafittingowa aplikacja ESOTIQ IDEALNE DOPASOWANIE zapewni Ci dobór Twojego ulubionego biustonosza bez wychodzenia z domu! Wystarczy zainstalować aplikację w kilku prostych krokach i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących aktualnego rozmiaru biustonosza, twoich preferencji bieliźnianych i wyglądu piersi.


Aplikacja ESOTIQ IDEALNE DOPASOWANIE – jak dopasować za jej pomocą stanik?

  1. Określ typ i rozmiar ulubionego stanika, który już masz w swojej szafie. Scharakteryzowanie biustonosza, który już jest sprawdzony to klucz do kolejnych udanych zakupów.
  2. Sprawdź w jaki sposób miseczki układają się na biuście: czy lekko lub mocno uciskają piersi, pozostawiają luźną albo niewielką przestrzeń lub czy dobrze się dopasowują.
  3. Czy wiesz jaki masz obwód stanika? Czy nie jest za ciasny i nie wbija się w skórę, a może jest zbyt luźny a tył stanika umiejscowiony jest wysoko, aż na łopatkach? Czy ramiączka nie wbijają się w skórę, a może opadają przy rozluźnianiu ramion? Na którą haftkę zapinasz swój ulubiony stanik?
  4. Następny krok to określenie kształtu piersi. Brafitterki ESOTIQ wyróżniły aż dziewięć typów biustu, dzięki czemu określenie własnego staje się bardzo dokładne.
  5. To już koniec – dowiadujesz się jaki masz rozmiar stanika w ESOTIQ a aplikacja podpowiada, które modele z aktualnej kolekcji będą dla Ciebie najlepsze!

Dzięki aplikacji IDEALNE DOPASOWANIE dobór biustonosza jest szybki i prosty, a swój wymarzony stanik znajdziesz bez wychodzenia z domu! Pamiętaj, że dobrze dobrany stanik i samobadanie piersi to filary profilaktyki raka piersi. Na stronie www marki znajdziesz ponad 40 różnych modeli staników. Wybieraj spośród push-up’ów, staników sportowych, modeli basic, dla karmiących mam, czy tych przeznaczonych dla większych piersi.