logo

O nas

Nowościproduktowe.pl to portal informacyjny, który oferuje sklepom internetowym i producentom dóbr konsumpcyjnych nowoczesne narzędzie do promocji swoich produktów. Nasz serwis to idealne miejsce, by dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnie zainteresowanych nabywców i zwiększyć sprzedaż. Zakres tematyczny serwisu obejmuje najważniejsze grupy produktów, począwszy od elektroniki użytkowej, przez RTV / AGD, multimedia, produkty do wyposażenia i aranżacji wnętrz mieszkalnych, produkty odzieżowe i obuwnicze, zabawki, artykuły z kategorii zdrowie i uroda oraz produkty koncentrujące się wokół indywidualnych pasji i zainteresowań.

Dzięki współpracy z nami, Twoja firma może zaprezentować swoje produkty w atrakcyjny sposób, a także zyskać nowych klientów. Nowosciproduktowe.pl umożliwia publikowanie opisów i zdjęć nowych produktów, pojawiających się na rynku a także udostępnienie ich w mediach społecznościowych. To także idealne miejsce, by poznać najnowsze trendy i nowości na rynku. Codziennie dodajemy nowe produkty, a także przygotowujemy testy recenzenckie i poradniki, by pomóc naszym użytkownikom w dokonywaniu trafnych zakupów.

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów i dotrzeć do nowych klientów, zapraszamy do współpracy z portalem Nowosciproduktowe.pl. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych możliwościach współpracy. Serdecznie zapraszamy do stałego śledzenia naszego serwisu i dzielenia się komentarzami w kontekście poszukiwanych i użytkowanych przez Was produktów 🙂