logo

Reklama w serwisie


Promuj nowe produkty! Pozyskuj nowych Klientów!

Nowosciproduktowe.pl to informacyjny portal internetowy, skierowany do osób zainteresowanych informacjami nt. nowych produktów pojawiających się na polskim rynku, atrakcyjnych promocji cenowych czy recenzji i testów produktowych. Poprzez publikację tematycznych artykułów umożliwiamy producentom, sieciom handlowym i sklepom internetowym dotarcie do nowych grup odbiorców. Publikowane artykuły mają szansę dotrzeć w okresie współpracy do 60.000 potencjalnych klientów!


Na łamach portalu publikujemy artykuły tematyczne

Zamieszczane w serwisie artykuły podzieliliśmy na kilka najważniejszych kategorii tematycznych i wciąż dodajemy nowe. Dokładamy wszelkich starań, aby poprzez publikację interesujących treści, galerii zdjęć i materiałów video zwrócić uwagę na Państwa produkty i ich najważniejsze cechy!


Roczna promocja marki już od 699 zł netto!

Zachęcamy do współpracy producentów, sieci handlowe i sklepy internetowe, chcące dotrzeć z ofertą do 60.000 potencjalnych odbiorców! Zapraszamy także firmy oferujące rozwiązania dla biznesu, które mają dedykowane produkty lub usługi dla przedsiębiorstw. Przygotowaliśmy dla Państwa dwa niedrogie, całoroczne warianty prezentacyjne!


Prezentujemy produkty m.in:


Jesteś zainteresowany promocją marki? Skontaktuj się z nami!